Як розмістити сайт в мережі.

В мережі інтернет з'являється кожен день величезна кількість нових сторінок. Природно у звичайних користувачів виникає бажання створити власну сторінку. Для цього вони освоюють навички html, або користуються готовими шаблонами. Але що ж робити, коли сторінка готова?
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - браузер
Інструкція
1
Оберіть спосіб, яким ви хочете розмістити сторінку в інтернет. Якщо ви хочете вибрати безкоштовний варіант, зверніть увагу на наступне. Якщо ви розміщуєте сайт безкоштовно, то не дивуйтеся, якщо періодично користувачі не зможуть на нього зайти, або сторінки будуть завантажуватися дуже повільно. Також на ньому може з'явитися чужа реклама. Додаткові сервіси ви навряд чи зможете розмістити на такому сайт е. Тому, швидше за все, вас не розорять 30 рублів на місяць за хостинг. Саме така оплата мається на увазі в початкових тарифах багатьох хостингів, наприклад, Statushost.ru. Ви можете оплатити його за допомогою відправки повідомлення з мобільного телефону на спеціальний номер.
2
Оцініть хостинг, на якому ви хочете розмістити сайт в інтернет за такими показниками. Перший це Uptime, він характеризує, скільки часу може пропрацювати сервер безперебійно. Він повинен наближатися до ста відсотків. Його потрібно виміряти спеціальним сервісом. Звичайно, знайти хостинг з 100% аптаймом неможливо, будь-який сервер вимагає обслуговування і профілактики. Наступний показник, це швидкість завантаження сторінок. Перевірте цей показник, для цього можна використовувати сервіс host-tracker.com. Зрозумійте, що на основі показників тільки одного хостингу, не можна вирішувати викласти сайт в інтернет саме на ньому. Порівняйте кілька хостингів.
3
Оцініть час відповіді сервера, перш ніж розмістити сайт саме на цьому хостингу. Цей показник визначає скільки часу пройде з моменту з початку команди почати завантаження в браузері і до початку завантаження. До числа зручностей відноситься зручна російськомовна панель адміністрування. Також визначтеся з зручністю для вас панелі управління - наявність російської мови і набору необхідних функцій. Чи на хостингу, який ви обрали безкоштовні додаткові сервіси? Вони можуть бути зручні користувачеві і заощадити гроші.
4
Зареєструйте доменне ім'я. Підібрати його можна на сайт е http://www.nic.ru/. Обране доменне ім'я можна зареєструвати тут http://statusdomen.ru/. Далі зареєструйтеся на сайт е обраного вами хостингу і завантажте свою сторінку на хостинг. Для цього зайдіть в панель керування, виберіть пункт «менеджер файлів». Завантажте сторінки сайт а в кореневу папку, ім'я якої збігається з вашим доменним ім'ям. В панелі управління додайте доменне ім'я. Пропишіть свою електронну адресу в панелі управління.