Як зробити барабан.

Прослухали національну музику народів Африки і вирішили навчитися грати на барабані? Його можна зробити самому, і буде він не гірше покупного!
Вам знадобиться
  • бажання зробити барабан, шкіра, шпон
Інструкція
1
Виявилася пристрасть до музикування, але коштів на покупку барабана ні? Не засмучуйтеся, барабан можна зробити самим!
2
Візьміть відро, переверніть його і спробуйте постукати по ньому. Якщо такий барабан здається вам занадто примітивним, то його можна ускладнити. Переверніть відро назад. Візьміть шкіряний піджак, відсічі у нього спинку. Цю шкіру ви будете використовувати в якості основи барабана. Тонкої мотузкою прив'яжіть туго натягнуту шкіру на відро, закріпіть. Спробуйте на звук тепер. В даному випадку можна варіювати розміром і матеріалом відра; звук від металевого або пластмасового барабана буде докорінно відрізнятися.
3
Якщо барабан з відра здається вам кілька неестетичним, то можна поробовать благороднішу модель. Візьміть тонкий шпон, склейте його в декілька шарів якісним клеєм. Зігніть акуратно шпон, закріпіть. Тепер обробіть основу барабана шкуркою, покрийте лаком або, якщо вам більше подобається, то спочатку фарбою, а вже зверху лаком. Дочекайтеся, поки покриття висохне. Дно зробіть також з шпону, прикріпіть до основи. Туго натягніть шкіру, зафіксуйте її. Тепер можете декорувати барабан за вашим смаком, і - все! Можете пишатися власноруч зробленим барабаном.
Зверніть увагу
Під час своїх репитиції стежте за реакцією сусідів - якщо почнуть занадто активно стукати по батареї, репетицію краще перенести в інше місце, з акустикою гірше.