Як змінити колір меню.

Стандартна тема оформлення Windows може набриднути. А може бути, вона зачіпає ваше почуття прекрасного своїй несочетаемостью з колірної гамою теми робочого столу. Як би там не було, в системі Windows практично всі перенастраивается відповідно до бажань користувача. Колір панелі меню можна змінити в будь-який час всього лише кількома кліками миші.
Інструкція
1
Щоб змінити колір меню (і тему оформлення Windows відповідно), правою кнопкою миші в будь-якому вільному місці робочого столу. У випадаючому меню виберіть команду «Властивості» і клікніть на ній клавішею миші. Відкриється вікно «Властивості: Екран».
2
У вікні, виберіть вкладку «Оформлення» - для цього клікніть по ній лівою кнопкою миші. У верхній частині відкрилася вкладки ви побачите візуальне відображення поточної теми, нижче розташовані наполягає категорії і варіанти дій. Це вікно можна викликати і іншим способом. Через меню «Пуск» відкрийте «Панель управління» і виберіть розділ «Оформлення і теми», клікнувши по напису або іконці лівою кнопкою миші. У вікні, виберіть команду «Змінити тему оформлення».
3
У випадаючому меню категорії «Вікна і кнопки» виберіть загальний колірної стиль оформлення для всіх вікон і панелей. Для цього поставте курсор на рядок, що випадає меню і клацніть лівою кнопкою миші. При виборі того чи іншого стилю у верхній частині вікна ви зможете побачити, як виглядатиме нове оформлення.
4
Проведіть додаткову настройку кольорів в категорії «Колірна схема», вибравши зі списку в випадаючому меню відповідне оформлення. Натисніть кнопку «Застосувати» і закрийте вікно властивостей екрана, натиснувши на кнопку «OK» у нижній частині вікна або «Х» в правому верхньому куті вікна.
Зверніть увагу
Натиснувши на кнопки «Ефекти» та «Додатково», ви можете зробити більш глибоку настройку оформлення - додати тіні, вибрати кольори для заголовків активних і неактивних вікон, вікон повідомлень, рядки меню тощо.
Корисна порада
Також колір меню автоматично зміниться, якщо ви встановите нову тему Windows (наприклад, ту, яку ви завантажили з інтернету), відмінну від стандартних тем. У випадку встановлення нової теми дотримуйтесь інструкцій по установці, прикладеним до нестандартної темі.
В операційній системі Microsoft Windows користувач може налаштувати оформлення різних компонентів «Робочого столу» у відповідності зі своїми вподобаннями. Можна змінити не тільки вид іконок, розмір написів, але і колір «Панелі задач» і меню «Пуск». Щоб налаштувати приємну для очей кольорову схему, необхідно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Все настройки, які необхідні користувачу щоб змінити колір меню «Пуск», «Панелі задач» або заголовків вікон, знаходяться у вікні «Властивості: Екран». Дане діалогове вікно можна викликати декількома способами. Перший: клікніть правою кнопкою миші в будь-якому вільному місці «Робочого столу». З випадного меню виберіть пункт «Властивості», якшо по ньому лівою кнопкою миші.
2
Інший спосіб: через меню «Пуск» увійдіть в «Панель управління». У категорії «Оформлення і теми» виберіть будь-яке з завдань або натисніть лівою кнопкою миші на значок «Екран». Якщо «Панель управління» має класичний вигляд, виберіть шуканий значок відразу. Переключитися з класичного виду до виду по категоріях і назад можна, якщо натиснути на відповідний рядок-команду в лівій частині вікна «Панелі управління».
3
У діалоговому вікні «Властивості: Екран» перейдіть на вкладку «Теми». Зміна кольору меню «Пуск» відбудеться при зміні теми «Робочого столу». За допомогою меню, що випадає в розділі «Тема» виберіть той варіант, який вам сподобається. Якщо хочете встановити для користувача тему, виберіть зі списку пункт «Обзор» і вкажіть директорію, в якій збережено сподобалася вам тема.
4
Перейдіть на вкладку «Оформлення». У розділі «Вікна і кнопки» виберіть колір для оформлення відкриваються папок, вікон додатків, «Панелі задач» і меню «Пуск» за допомогою списку. Для деяких шаблонів є різні колірні схеми оформлення. Щоб переглянути їх і вибрати потрібну, скористайтеся списком, що випадає в розділі «Колірна схема».
5
Після того, як визначитеся з вибором, натисніть на кнопку «Застосувати», щоб нові налаштування вступили в силу. Закрийте вікно властивостей, натиснувши на кнопку ОК або значок Х в правому верхньому куті вікна. Якщо ви передумали міняти колір оформлення значущих компонентів, просто натисніть на кнопку «Скасувати».