Як обчислити зломщика. Як можна вичмсліть зломщика сторінки.

Проблема безпеки в мережі інтернет може стати і вашою проблемою, якщо ви вчасно не подбали, наприклад, про захист вашої електронної поштової скриньки. Як же обчислити зломщика ?
Інструкція
1
Зайдіть в настройки безпеки вашої поштової скриньки (якщо у вас зберігся доступ до нього). Наприклад, якщо ви користуєтеся поштою www.mail.ru, то адреса вкладки безпеки буде наступним: http://win.mail.ru/cgi-bin/security?1977996848. Подивіться, c яких IP-адрес був зроблений останній вхід в поштову скриньку. Далі зайдіть на один із сервісів WHOIS (наприклад, www.ruszone.com/whois/ip.php). Дізнайтеся, за ким закріплено цей IP-адреса. Цілком ймовірно, що в цьому випадку ви не отримаєте вичерпної інформації про кінцевому користувача, але все ж таки суттєво звузите коло підозрюваних осіб.
2
При реєстрації поштової скриньки направте лист в адміністрацію пошти з проханням простежити за вашим аккаунтом. Адміністратори в цьому випадку поставлять на ваш аккаунт програму, яка забороняє вхід з інших IP-адрес. Залежно від поштового сервісу, ця послуга може бути платною. На деяких поштових сервісах подібними настройками може скористатися і сам користувач у вкладці «Безпека» (наприклад, поставивши або знявши прапорець з опції «Сесія тільки з однієї IP-адреси на www.mail.ru).
3
Зайдіть на сайт http://lantricks.ru і скористайтеся однією з програм, викладених на цій сторінці для збору більш повної інформації про IP-адресу або сайті, з якого був здійснений злом. Після цього зверніться до провайдера, обслуговуючому цю адресу і сайт з проханням вжити належних заходів щодо припинення подальших спроб несанкціонованого доступу до інформації. Може трапитися і так, що вам відмовлять, але можна домовитися і неофіційно.
4
Дізнайтеся ім'я комп'ютера в мережі і за допомогою більш простого методу. Натисніть Win + R. В пошуковому рядку вікна, що з'явилося наберіть «cmd», натисніть «OK». В командному рядку введіть «nslookup» IP-адресу комп'ютера, ім'я якого ви хочете дізнатися, натисніть Enter.
5
Ознайомтеся з методами захисту від хакерів і шахраїв на сайтах відомих блогерів, наприклад, www.igor-belkin.ru.