Як видалити себе з Ответы@mail.ru. Як видалити профіль з ответ.мейл.

Буває так, що вам необхідно видалити свої дані з Відповіді @ mail .ru, щоб, наприклад, позбутися негативної репутації, навмисне створеної вами так званими «тролями». Як же це зробити?
Інструкція
1
Видаліть своє фото та поштову скриньку з www.mail.ru. Так, принаймні, ви позбудетеся від неприємних коментарів і розсилки на свою пошту і на сторінку в «Моєму Світі». Скористайтеся інтерфейсом http://win.mail.ru/cgi-bin/delete. Введіть в рядок ім'я скриньки та пароль. Вкажіть причину, по якій ви вирішили це зробити. Паралельно з поштовою скринькою буде видалена і вся інформація з «Мого Світу», ваші фото з проекту Фото@Mail.Ru та ін. Щоб дізнатися докладніше про можливість видалення вашої поштової адреси, скористайтеся підказками на сторінці http://help.mail.ru/mail-help/faq/delete. Варто відзначити, що всі ваші питання і відповіді після цих кроків поки ще залишаються в Відповіді @ mail .ru. Тому слід зробити й інші заходи.
2
Видаліть окремі питання і відповіді по СМС. Зверніть увагу на те, що це платна послуга і вам доведеться платити окремо за кожне питання або відповідь. Для цього зайдіть на Відповіді @ mail .ru, знайдіть ваші запитання та коментарі до них, натисніть кнопку «видалити» і дотримуйтесь інструкцій.
3
Купуйте VIP-статус на www.mail.ru і закрийте на час свій «Особистий кабінет». Ця послуга теж платна і активується по СМС. «Особистий кабінет» буде закритий назавжди також і в тому випадку, якщо ви протягом 6 місяців через нього в Відповіді @ mail .ru. Надалі замість вашого ника в Відповіді @ mail .ru буде зазначено: «Особистий кабінет видалений».
4
Зайдіть на сайт www.otvet.quarkon.ru. На цій сторінці користувачі мережі інтернет можуть дізнатися нюанси роботи з www.mail.ru (тобто з усіма проектами цього поштового сервісу, не виключаючи і Відповіді @ mail .ru).
5
Спробуйте спровокувати адміністрацію www.mail.ru на видалення вашого акаунта і ваших запитань і відповідей. Зайдіть на сторінку http://otvet.mail.ru/agreement і ознайомившись з «Угодою користувача», нарушьте одне або декілька положень цього договору.
Інтернет-сервіс відповідей на порталі Mail.ru дає можливість отримати відповіді на будь-які виникаючі питання за допомогою «колективного розуму» інших користувачів порталу. Якщо ви задали питання, але порахували, що його не варто залишати на загальному огляді, при бажанні ви можете його видалити.
Інструкція
1
Є одне маленьке «але», яке для деяких користувачів може стати перешкодою - видалення вашого питання обійдеться вам в невелику суму в грошовому еквіваленті. Відсутність можливості робити це безкоштовно з одного боку застерігає користувачів від публікації відверто дурних питань, а з іншого боку дає можливість більшій кількості користувачів інтернету швидко знайти відповіді на вже задані питання.
2
Якщо ви зважилися на видалення свого питання, увійдіть в систему Mail.ru під своїм логіном і перейдіть в розділ «Відповіді», який знаходиться за адресою http://otvet.mail.ru. Відкрийте свій особистий кабінет за однойменною посиланням у правому верхньому кутку сторінки і виберіть зі списку своє питання, клацнувши по ньому.
3
Безпосередньо під питанням буде невелике меню, в якому вам слід натиснути кнопку «Видалити». Відкриється нова сторінка, на якій вам потрібно буде вказати свою країну і оператора мобільного зв'язку, після чого вам буде показаний номер, на який слід відправити SMS з кодом. Код ви знайдете на цій же сторінці. У разі успішної обробки замовлення, вам прийде повідомлення про успішну активації послуги, що означатиме видалення питання з системи.
Зверніть увагу
Вартість SMS може відрізнятися в залежності від оператора стільникового зв'язку, чиїми послугами ви користуєтеся. Наприклад, повідомлення для російських абонентів «Білайн» коштуватиме 35 рублів, а для абонентів «МТС» - трохи більше 33 рублів.