Як ловити ондатру. ондатра, Як спіймати.

Ондатра здавна користується заслуженою популярністю у майстрів хутрового промислу. Однак для того щоб повернутися з полювання з хорошою здобиччю, необхідно затратити чимало часу і сил.
Інструкція
1
Ознайомтеся з розпорядженням про терміни полювання адміністрації регіону, в якому ви збираєтеся зайнятися промислом ондатри. Зазвичай сезон полювання на хутрового звіра відкривається в жовтні-листопаді і триває всю зиму. Але, на думку фахівців, найкращий час для вилову ондатри - лютий. По-перше, на той час вже підростають дитинчата ондатри, і, отже, з'являється можливість відловити більше число особин. По-друге, хутро ондатри в цей період найкращої якості. Отримайте необхідний дозвіл або укладіть договір з Товариством мисливців і рибалок в цьому регіоні.
2
Використовуйте капкани №1 і №0 для вилову ондатри. Вони досить легкі і не тягнути поранену ондатру на дно водойми. Зверніть увагу, що попався в капкан звір може відгризти собі лапу, щоб позбутися від капкана.
3
Встановіть капкан біля входу в нірку ондатри або біля так званої кормової хатки (зазвичай корчі біля берега річки). Якщо ви вирішили ловити звірка взимку, визначте підлідні стежки, якими найчастіше пересувається ондатра. Після - Знайдіть нірку, прорубайте в неї вхід, поставте капкан і замаскуйте вхід снігом. Після того, як норка промерзне, звірку не залишиться нічого іншого, як її покинути і ... потрапити в капкан. Перевіряйте місця установки капканів 2 рази на день - рано вранці і пізно ввечері.
4
Встановіть восени в світлий час доби велика кількість капканів там, де водиться значна кількість цих звірків. Запам'ятайте місця, в яких ви розставили капкани. Перевірте їх перший раз перед настанням сутінків, а потім - через кожні 2 години аж до світанку.
5
Якщо особливості берега водойми не дозволяють займатися виловом ондатри (наприклад, через очеретів), виготовте помилкові кормові хатки з тростини або того ж очерету. Встановіть капкани. Ондатра - дуже цікавий звірок, і обов'язково захоче поцікавитися, що перебувати на новому острівці.
6
Спробуйте зайнятися промислом ондатри за допомогою верші. Цей спосіб підходить і для осінньої, і для зимового полювання. Змайструєте вершу з дроту, гілок або дрібнопористої сітки. Встановіть їх уздовж берега або постинаєте в льоду ополонку. Верші встановлюються звичайно недалеко від кормових хаток, на стежках ондатри або безпосередньо в хатках.
7
Займіться промислом цього звірка, використовуючи мисливську зброю, але пам'ятайте, що від вашого невдалого пострілу може попсувати шкурка ондатри. Краще всього використовувати дрібнокаліберну рушницю. Цілитися необхідно тільки в голову.