Як укладати плитку на теплу підлогу.

Теплі поли є прекрасною альтернативою звичному опаленню, в багатьох зарубіжних країнах таке опалення використовується давно і успішно. Теплі поли особливо необхідні у ванній, адже виходити з ванни або з-під душа на холодну підлогу неприємно. На будь тепла підлога - водяний, кабельний або плівковий - можна укладати плитку. Головне, дотримуватися при цьому кілька правил.
Вам знадобиться
  • - Плитковий клей;
  • - затирка для плитки;
  • - зубчастий шпатель для рівномірного нанесення розчину;
  • - маленький гумовий шпатель для затирання швів;
  • - пластмасові хрестики для забезпечення рівних швів;
  • - рівень, дерев'яна рейка.
Інструкція
1
Після монтажу теплої підлоги та перевірки його працездатності зробіть по ньому стяжку з цементно-піщаного розчину. Якщо підлога водяний або кабельний, то просто заливаєте його розчином. На плівковий підлогу укладайте неметалеву монтажну сітку, по якій робіть фіксуючу стяжку, ледве покриває сітку. Другий спосіб для плівкового статі - поверх плівки можна укладати гипсоволоконних лист, який закріплюється на первинну стяжку дюбелями. Розрахуйте крок, щоб не пошкодити плівку.
2
Після повного висихання стяжки по ній або по гипсоволоконних листам починайте укладати плитку як звичайно: розведіть плитковий клей для теплих підлог, нанесіть його на ділянку підлоги 70х70 см і на плитку зубчастим шпателем, укладіть плитку на підлогу, притискаючи і вирівнюючи її. Щоб шви були рівні, вставляйте пластикові хрестики між плитками. Після вирівнювання ділянки за допомогою рейки або рівня хрестики витягнете, поки клей не висох. Після укладання всієї плитки залиште її на добу.
3
На наступний день зробіть затірку швів за допомогою гумового шпателя невеликими ділянками - 1 кв. м. Стежте, щоб затирка добре заповнювала шви. Потім протріть плитку губкою.
4
Включайте тепла підлога не раніше повного висихання плиткового клею і стяжки під плиткою - повинно пройти не менше 3-х тижнів. Термін висихання плиткового клею вказаний виробником на упаковці.
Зверніть увагу
Провід датчика терморегулятора плівкового статі обов'язково повинен знаходитися на поверхні вторинної стяжки безпосередньо під плиткою.
Корисна порада
Плитку для підлоги вибирайте зносостійку і ударостійку, а для ванної кімнати - з шорсткою поверхнею, щоб не посковзнутися. Затірку можна колерувати під колір плитки. Щоб плитки не розійшлися, скріпляйте їх малярською стрічкою.