Як можна відкрити капот при обриві троса. Як відкрити капот на ваз 2104 якщо оборавлся тросик.

Кожен автолюбитель може опинитися в ситуації, коли необхідно відкрити капот своєї машини, а тросик, який приводить в дію механізм відмикання замка капот а, обірвався. Не хвилюйтеся - вихід завжди можна знайти.
Інструкція
1
Зніміть пластмасову заглушку, за яку ви зазвичай смикаєте, коли хочете відкрити капот . Витягніть обірваний трісік. По довжині перерваного шматка визначте, як далеко стався розрив. Якщо тросик обірвався недалеко від заглушки, то спробуйте знайти його кінець і витягнути пассатижами. Замок капот а повинен відкритися. Якщо обрив стався далеко, то самостійно його місце буде знайти важко. Переходьте до кроку два.
2
Пам'ятайте, що на випадок обриву або ослаблення натягу основного тросик а в одному з порогів вашого автомобіля є запасний трос. Необхідно його знайти. У цьому вам допоможе книжка технічного опису вашого чотириколісного друга. Якщо такої у вас при собі немає, а ситуація склалася так, що взяти її просто ніде, то доведеться відшукувати запасний тросик самому. Розкрийте ножем або викруткою передній поріг з боку водія і відсуньте обшивку підлоги машини. Якщо тросик а ви не виявили, розкрийте пластмасову обшивку, що знаходиться в ногах водія (яка знаходиться ближче до лівої ноги, якщо ви сидите у водійському кріслі). Пошарте там рукою і спробуйте відсунути обшивку підлоги ще сильніше. Тросик може бути захований в глибині, і ви до нього не дотягується. Якщо ваші пошуки не увінчалися успіхом, виконайте ту ж послідовність дій, тільки з боку пасажира.
3
Після того як ви знайшли тросик, зробіть петлю на його кінці. Протягніть в петлю викрутку або будь-який металевий предмет для того, щоб було зручніше взятися за сам трос. Плавно, але сильно потягніть його на себе на 10-15 см. Не смикайте різко за трос, ви ризикуєте порвати його - тоді капот вашого автомобіля можна буде розкрити тільки в автосервісі. Після того як ви відкрили капот і здійснили всі необхідні маніпуляції, необхідно приїхати на пункт технічного обслуговування автомобілів і обов'язково замінити основний трос.