Як зробити карту скарбів.

Хто з нас в дитинстві не грав в піратів? А хто не мріяв знайти скарб? Все в ваших руках: сховайте ваші скарби, намалюйте карту. Ну а який знайшов нехай чекає приз!

Вам знадобиться

- обгортковий папір - гуаш - кисть - сірники або запальничка - фломастери

Інструкція
1

Візьміть аркуш обгорткового паперу потрібного розміру. Якщо папір білий, її краще тонувати "під старовину". для цього потрібно зробити фон світло-коричневого кольору. Дати висохнути.

2

Нанесіть на лист карту місцевості, де вже захований або буде захований скарб. Наприклад, намалюйте план двору або дачної ділянки: будівлі, доріжки, дерева. Позначте місце, де закопано скарб, умовним знаком. За бажанням ви можете зашифрувати карту - наприклад, замість зображення будинку намалювати ребус, в якому буде зашифровано слово "будинок".

3

Акуратно обпечуся лист, на якому намальована карта, по краях з усіх сторін. Складіть карту в кілька разів. Готово!

Зверніть увагу

Папір не повинна бути щільною - картон і ватман не підійдуть, їх буде важко скласти і штучно зістарити. Зате звичайна магазинна обгортковий папір відмінно підійде! Втім, будь-яка інша тонкий папір - те, що потрібно.

Корисні поради

Якщо у вас велика карта, наприклад, розміром з аркуш ватману, зручніше буде її тонувати не пензлем, а губкою для миття посуду. Губка, зрозуміло, повинна бути чистою.