Як зібрати файл total commander. Як зібрати файли total commander де взять.crc.

В деяких випадках потрібно перенести важливі файли з одного комп'ютера на інший. Стерпні дані можуть бути як малого, так і великого розміру. Файли, розмір яких перевищує 4 Gb досить проблематично переносити. У цьому випадку можна використовувати програми, які розбивають на кілька частин переносяться директорії і містяться в них файли .
Вам знадобиться
  • програмне забезпечення Total Commander.
Інструкція
1
Самим ідеальним варіантом для розділення файлів на частини є програма WinRar. Якщо такої утиліти у вас не виявилося в наявності, можна скористатися файловим менеджером Total Commander. Дана програма вважається умовно безкоштовною. При запуску незареєстрованої копії цієї утиліти на екрані з'являється повідомлення «Натисніть кнопку № ...». Після натискання на запитувану кнопку дане вікно зникне.
2
Якщо ви збираєтеся переносити файли великого розміру, переконайтеся, що на жорсткому диску вистачає вільного місця для їх розбиття на частини. Перевірити наявність вільного дискового простору можна за допомогою стандартного «Провідника» або засобами Total Commander.
3
Натисніть правою кнопкою миші на жорсткому диску і виберіть пункт «Властивості». У вікні, перейдіть до вкладки «Загальні», в блоці «Ємність» перегляньте значення поля «Вільно». Якщо це значення нижче, ніж поточний розмір всіх файлів, які ви хочете перенести, слід виконати процедуру «Очищення диска» або перенести створювані файли на інший розділ жорсткого диска.
4
У головному вікні програми відкрийте потрібну директорію і виділіть файли або папки, що вимагають архівації. Натисніть верхнє меню «Файли» і виберіть пункт «Розбити файл».
5
У вікні вкажіть каталог, куди слід зберігати розділення на частини архіви, а також розмір кожної частини, потім натисніть кнопку «ОК».
6
Після завершення операції розбиття файлу натисніть кнопку «ОК» у вікні з повідомленням про успішне завершення процедури. У зазначеній вам директорії ви виявите декілька файлів, які мають такий вигляд: File.001, File.002, і т.д. Останнім файлом буде File.crc, в якому зберігається хеш всіх частин архіву.
7
Якщо нещодавно створені частини архіву опинилися в тій же папці, що і ваш вихідний варіант файлу (ів), перейменуйте його, щоб розпакований файл не замінив більш стару версію. Потім виділіть File.001 і натисніть меню «Файли» і виберіть пункт «Зібрати файли ».
8
У вікні, двічі натисніть кнопку «ОК» - операція по збірці файлів закінчена.
Переносити файли з одного комп'ютера на інший користувачеві доводиться регулярно. Іноді це дуже великі файли , розмір яких перевищує обсяг наявної портативну пам'ять. У такому випадку файл краще розділити, а потім зростити на іншому комп'ютері. Зробити це можна, наприклад, за допомогою програми Total Commander.
Вам знадобиться
  • - 2 комп'ютера;
  • - запам'ятовуючий пристрій;
  • - програма Total Commander
Інструкція
1
Установити обидва комп'ютера Total Commander. Це взагалі дуже корисна програма, вона вам знадобиться не тільки для архівування файлів. Total Commander відноситься до категорії умовно-безкоштовного матобеспеченія, тому при установці може видати табличку з пропозицією натиснути певну клавішу. Зробіть це, і табличка більше вас не потривожить. Якщо у вас зареєстрована копія програми, то ніяких сторонніх написів на екрані не з'явиться.
2
Визначте, чи є у вас місце на диску для того, щоб розбити і зібрати файли . Total Commander дозволяє це зробити. Знайдіть у верхньому меню позначення потрібного вам диска, встаньте туди мишею і клацніть правою кнопкою. Перед вами з'явиться меню, що випадає, в якому потрібно знайти рядок «Властивості». Ви побачите кілька вкладок. Виберіть загальні властивості. Там ви знайдете інформацію про ємності локального диска і про те, скільки місця зайнято і скільки ще залишилося. Те ж саме виконайте і з комп'ютером, куди ви будете приймати архів.
3
Порівняйте розміри вільних секторів із загальним обсягом переносите файлів. Якщо вони менше, приведіть локальний диск в порядок, інакше комп'ютер може зробити це і сам. Тоді ви ризикуєте багато чого не дорахуватися. Перенесіть зайве на інший локальний диск або взагалі видалите. Можна провести повну очистку.
4
Знайдіть директорію, в якій знаходиться потрібний вам файл. Виділіть його. У верхньому меню знайдіть вкладку «Файли», встаньте на неї і клацніть мишею. З'явиться меню, що випадає. Виберіть рядок «Розбити файл». Перед вами з'явиться вікно, в якому треба заповнити кілька полів. Вкажіть, куди ви будете зберігати фрагменти архіву, а також їх бажаний розмір. Натисніть «ОК».
5
По закінченні роботи перед вами з'явиться віконце, що повідомляє про завершення процесу. Натисніть «ОК» і вийдіть в директорію, яку ви вказали перед початком розбивки. Нам ви виявите деяку кількість файлів з однаковою назвою, але різними номерами. Один з них має розширення crc. При перенесенні файлів не забудьте перенести і його.
6
Перенесіть частини архіву на інший комп'ютер. Краще створити для них окрему папку. Виділіть фрагмент з позначенням «001». Зайдіть в меню «Файли». У випадаючому вікні виберіть функцію «Зібрати файл» і натисніть «ОК».