Як лікувати гемангиому печінки.

гемангіоми печінки називають доброякісну пухлину кровоносних судин печінки . Гемангіоми найчастіше бувають уродженими. Вважається, що причиною їх утворення є родова травма печінки . Гемангіома розміром до декількох сантиметрів не є небезпечною для здоров'я. Вона не впливає на роботу печінки , занепокоєння не доставляє, відповідно лікування не потребує. Однак, якщо вона починає різко збільшуватися, розташована біля краю печінки і може «прорватися» в черевну порожнину, то варто пройти курс лікування.
Вам знадобиться
  • - Плоди шипшини;
  • - соснові бруньки;
  • - трава деревію;
  • - гриб чага;
  • - полин гіркий ;
  • - мед;
  • - коньяк;
  • - алое.
Інструкція
1
Для приготування ефективного лікарського засобу розсмоктується дії при гемангіома печінки необхідно приготувати два лікарських складу. Для приготування першого складу візьміть по 100 грам плодів шипшини, трави деревію і соснових бруньок, 200 грам березової чаги, 5 грам гіркого полину. Всі компоненти ретельно подрібніть.
2
Потім, склавши всі інгредієнти в каструлю, залийте їх 3 літрами холодної води і залиште для настоювання на 4-6 годин.
3
Поставте на повільний вогонь і, довівши до кипіння, варите на повільному вогні, щільно закривши кришкою, протягом 2 годин.
4
Зніміть з вогню, добре утеплите каструлю, поставте на добу настоюватися.
5
Приготуйте другий склад. Візьміть півкілограма меду, додайте в нього 250 мл доброго коньяку і 200 мл соку алое не менше трирічного віку. Причому, листя алое, з яких будете вичавлювати сік, необхідно протримати тиждень на нижній полиці холодильника, щоб вони пройшли ферментизації. Все ретельно перемішайте і залиште на добу для повного розчинення меду.
6
Профільтруйте перший склад і з'єднайте з другим складом. Дайте настоятися протягом 10-12 годин і приймайте: перший тиждень - по чайній ложці 3 рази на день за 2 години до їжі, в подальшому - по столовій ложці 3 рази на день за 50-60 хвилин до їди. Приймати слід протягом трьох місяців, роблячи кожен місяць тижневий відпочинок від прийому ліків.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NreoqqGUp_o
Зверніть увагу
Як правило, гемангіома печінки виявляється випадково - при обстеженні органів черевної порожнини при інших захворюваннях, але якщо гемангіома велика (більше 3 сантиметрів), рекомендується постійне спостереження лікуючого лікаря і проходження УЗД кожні півроку.
Корисна порада
Гемангіоми печінки не перероджуються в злоякісні пухлини.