Як зменшити гифку.

Анімовані зображення часто використовуються як аватарів (зображень користувача) на форумах (тематичних) або в соціальних мережах. Анімовані картинки, які можна скачати з інтернету, як правило, мають великий розмір і вимагають стиснення. Зменшити розміри gif-зображення можна за допомогою спеціальних програм.
Вам знадобиться
  • програмне забезпечення Adobe ImageReady.
Інструкція
1
Для зміни розміру анімованого зображення можна скористатися будь графічноїпрограмою від компанії Adobe - Photoshop або ImageReady. Принцип зміни у цих програм однаковий: необхідно завантажити зображення, за допомогою спеціального інструменту змінити параметри відображення та зберегти отриманий результат.
2
Для відкриття документа натисніть верхнє меню «Файл» і виберіть пункт «Відкрити», також можна скористатися поєднанням клавіш Ctrl + O. Для більш швидкого появи вікна завантаження зображення двічі клацніть по вільному місцю робочого простору програми.
3
У вікні вкажіть шлях до папки з файлом, виділіть зображення і натисніть кнопку «Відкрити».
4
Після завантаження зображення в графічний редактор натисніть верхнє меню «Зображення», в списку, виберіть пункт «Розмір зображення».
5
У вікні «Розмір зображення» зміните значення полів «Ширина» та «Висота». Як правило, адміністрація більшості форумів виставляє певні вимоги до розмірів аватарів. Виставте значення від 100 до 120 пікселів і натисніть кнопку «ОК».
6
Звантажену вами зображення зменшиться, тепер можна його зберегти. Натисніть верхнє меню «Файл» і виберіть пункт «Зберегти оптимізований як ...» або натисніть клавіші Ctrl + Shift + Alt + S.
7
У вікні, виберіть папку для збереження, введіть бажане назву картинки і натисніть кнопку "Зберегти".
8
Завантажте зображення в профіль на форумі або в соціальній мережі. Якщо анімація не пропала, тобто зображення не стало статичним, отже, розмір зображення був дотриманий. Інакше варто завантажити нове зображення в програму і заново змінити розміри зображення.
9
Після чого спробуйте ще раз завантажити нову картинку в профіль. Після відображення аватарки, як анімованого зображення, можна натиснути кнопку «Зберегти».