Як прискорити ріст тіла.

Високорослі чоловіки і жінки в усі часи виглядали велично і красиво. Навіть якщо зростання дівчини 166-167 см, це вже добре, тим більше, якщо вона струнка. На зростання впливають багато факторів, в тому числі і харчування, і спосіб життя. Тому, якщо ви хочете мати високий зростання , вам необхідно дотримуватися деякого способу життя.
Інструкція
1
Зростання тіла людини - головний показник його здоров'я і сили. Людські кістки починають рости з самого дитинства, а їх посилений розвиток починається в 10-15 років. Надалі зростання тіла сповільнюється, завершуючись у віці 22-25 років. Існує багато різних факторів, які впливають на зростання людини, серед яких можна виділити основні: - генетична схильність; - Харчування; - Спосіб життя; - Фактори зовнішнього среди.Естественно, можна не замислюватися над тим, якого зростання а буде дитина, якщо його батько і мати мають маленький зростання . Однак на практиці звичайно зростання батьків різний. В такому випадку слід знайти середнє арифметичне між їх зростання ом і на його підставі зробити прогноз відносно зростання а дитини. Однак імовірність того, що такий прогноз збудеться, низка. Як правило, дитина успадковує ген зростання а лише одного з батьків.
2
Харчування - один з важливих чинників, що впливають на зростання людини. Відомо, що чим більше людина вживає в свій раціон кальцію, тим швидше він зростає. Кальцій міститься в молоці і молочних продуктів. Також у великих кількостях він присутній в пшеничному та житньому зерні. Білки є будівельним матеріалом для всіх клітин організму. При нестачі білків сповільнюється зростання не тільки кісток, але і м'язів, а також внутрішніх органів. Жири також грають важливу роль у розвитку всього організму. Тому в під зростання ковий період необхідно отримувати з їжею всі елементи, необхідні для того, щоб кістки росли міцними і здоровими. Вітамін D також зміцнює кістки. Він в основному міститься в рибі і морепродуктах. Крім кальцію, кісткам необхідний і фосфор. Їм багаті тріска, минтай та інші види риб.
3
Рухомий спосіб життя не тільки подовжує життя, а й прискорює зростання організму. Кістки і м'язи під впливом бігу або пішої прогулянки значно швидше розвиваються, ніж при гіподинамії. Тому починаючи з раннього дитинства, слід привчати дитину до ранкової зарядки, спорту. Для того щоб м'язи були пластичними, необхідно займатися гімнастикою. Біг, прогулянки лісом, плавання, лижі та ковзани - все це не тільки гартує організм, але і стимулює зростання кісток і м'язів без будь-яких гормональних препаратів.
4
Майбутні мами повинні оберігати себе від будь-яких захворювань, оскільки темп зростання а дитини визначається ще в період його внутрішньоутробного розвитку. Будь-яка інфекція може несприятливо вплинути на гормональну систему матері, а значить, і дитину, що може спричинити за собою карликовість або, навпаки, гігантизм. Також слід дотримуватися в період вагітності грамотний режим харчування. Новонароджені діти також схильні до різних хвороб, які впливають і на зростання м'язів і кісток. Щоб цього не сталося, бережіть дітей від холоду, вчасно робіть всі необхідні щеплення, давайте дитині вітаміни.