Як контролювати співробітників.

Згідно зі статистикою, 70% збитків компанії несуть через те, що її співробітники витрачають свій робочий час на розмови, перегляди інтернет-сайтів, за своєю тематикою ніяк не пов'язаних з виконуваними співробітником обов'язками, йдуть раніше з роботи і затримуються на обіді. Крім того, в деяких компаніях може мати місце дрібне злодійство і експлуатація в особистих цілях казенного обладнання. Завдання грамотного керівника - покласти цьому шляхом контролю своїх співробітників .
Інструкція
1
Контроль над співробітниками починається з грамотного підбору кадрів. Зрозуміло, на попередньому співбесіді неможливо однозначно сказати, чи буде співробітник красти скріпки і відвідувати розважальні сайти замість роботи, проте грамотний кадровик частково відсіє недобросовісних кандидатів.
2
Справитися з регулярними запізненнями співробітників вам допоможе система автоматизованого обліку та реєстрації робочого часу. Оснастивши всіх працівників пропускними картками, ви зможете бути впевненими, що інформація про переміщеннях ваших підлеглих буде вам відома. Крім того, система контролю вирішить проблему безпеки.
3
Існує ряд програм, призначених для збору, зберігання і обробки інформації про дії, здійснюваних комп'ютером за день. Найбільш затребуваними є програми, які контролюють роботу в інтернеті, що збирають інформацію про сайти, які відвідав працівник протягом дня. У наслідок, проаналізувавши дані, ви можете заблокувати розважальні сайти, на яких по півдня «зависають» ваші підлеглі.
4
На Заході широко застосовується відеоспостереження за співробітниками. Буває воно двох видів - відкритий і прихований. У першому випадку працівники знають про те, що їхні дії контролюються відеокамерами, у другому ж випадку все відбувається таємно від підлеглих. Незважаючи на очевидну вигоду - ви завжди можете бачити, чим займаються ваші співробітники і при потребі вносити корективи в їх розпорядок, деякі працівники, знаючи, що їх знімають, можуть вести себе боязко і скуто, що знижуватиме якість виконуваної ними роботи. Якщо ж зйомки відбуваються таємно, і одного разу це стане відомо, ви можете втратити довіру навіть найвідданіших співробітників .
5
Популярно також прослуховування робочих телефонів і читання корпоративної пошти. Зрозуміло, про всі ці методів контролю підлеглі повинні бути попереджені заздалегідь, інакше такий контроль буде просто неетичним.
Бізнес на підприємстві включає в себе багато різних елементів: оцінку завдань, звітність по доходам і контроль. Останнє завдання одна з найголовніших. Як же здійснювати її грамотно і чітко?
Інструкція
1
Слідкуйте за продажами. Вони є пульсом будь-якого підприємства. Вивчіть механізм графіків продажів, виявите основні закономірності в тенденціях і сезонах. Завжди є числові дані, які висловлюють активність чи пасивність продажів. Все це допоможе підготуватися до зростання прибутку за певний час. Це і є контроль прибутковості організації.
2
Вивчайте щоденні дані бухгалтерського обліку. Слідкуйте чітко за доходами і видатками. Погоджуйте всі банківські операції. Виділіть необхідний бюджет і стежте за ним. Контролюйте всі важливі звітності всередині організації. Використовуйте спеціальне програмне забезпечення, наприклад XBRL. Воно у багато разів спростить менеджмент фінансових та бізнес-даних.
3
Підвищуйте ефективність роботи ланцюжка поставок. Це найважливіша система, яка переміщує продукт чи послуги від постачальника до замовника. Вона складається з безлічі елементів: організації бізнесу, людських ресурсів, інформаційних процесів та інших важливих елементів. І всі вони мають працювати злагоджено, щоб товар дійшов до кінцевого споживача. Слідкуйте за цим пильно.
4
Визначте всі сильні і слабкі сторони компонентів даної ланцюга. Подумайте, як можна підвищити ефективність процесу поставок. Що впливає на збій або ж занадто швидку доставку. Все це буде індикатором діяльності вашого підприємства.
5
Слухайте поради ваших співробітників і домагайтеся зворотного зв'язку з клієнтами. Створіть спеціальної форум на сайті компанії. Дайте можливість висловлюватися на ньому всім працівникам. Ви, як керівник підприємства, не завжди можете точно знати потреби персоналу. Оперативно може допомогти тільки така форма спілкування.
6
Отримуйте відгуки про ваші продукти або послуги за допомогою того ж форуму. Крім даного ресурсу використовуйте анкетування як частина маркетингового процесу. Попросіть клієнтів написати невеликі відгуки по продукції або дати відповіді на запитання. Все це потрібно для створення більшого контролю над роботою організації.