Як відкрити ветаптеку. бізнесплан ветаптеки.

Будь-який бізнес, пов'язаний з відходом і турботою про домашніх тварин, буде приносити гарний прибуток. Якщо ідею відкриття зоомагазину насилу можна назвати вдалою через жорстку конкуренцію і великої кількості подібних підприємств, то відкриття аптеки для тварин є досить нескладним.
Вам знадобиться
  • - бізнес-план;
  • - установчі документи;
  • - дозвільні документи;
  • - приміщення;
  • - торгове обладнання ;
  • - товра;
  • - продавець зі спеціалізованим освітою.
Інструкція
1
Складіть бізнес-план майбутньої аптеки. У ньому відіб'ються всі початкові витрати, період окупності, прохідність місця і т.д. Цей план допоможе вам зрозуміти чи вистачить у вас наявних коштів.
2
Зареєструйте індивідуальне підприємство або товариство з обмеженою відповідальністю. Отримайте ліцензію, що дає право займатися ветеринарною діяльністю.
3
Оберіть місце, де буде розташовуватися ваша аптека. Не обов'язково вибирати приміщення з великою площею - асортимент ліків для тварин набагато менше, ніж для людей. Бізнесмени з досвідом рекомендують відкривати не одну аптеку, а відразу декілька - в різних районах міста.
4
Тепер аптеку потрібно обладнати. Придбайте спеціальні скляні вітрини. Стіни пофарбуйте або обклейте їх шпалерами, що миються. Встановіть вентиляційну систему.
5
Визначтеся з асортиментом, який буде присутній у вашій аптеці. Чим він ширший, тим краще. У ветеринарній аптеці повинні бути присутні не тільки лікарські засоби, а й спеціальні корми, вітаміни та поживні речовини, миючі засоби.
6
Пам'ятайте: продавець повинен мати ветеринарну освіту, інакше він не зможе давати грамотні поради при виборі того чи іншого препарату.
Зверніть увагу
На жаль, ви можете зустрітися з таким явищем як злодійство з боку продавців. Щоб цього уникнути, можете продавати товар самі або знайти надійного заступника, який не допустить подібних речей. У перший час покупців у вашій аптеці, швидше за все, буде дуже небагато. Щоб заявити про себе, використовуйте різні рекламні методи: розміщуйте невеликі замітки в тематичних ЗМІ, роздавайте листівки, поставте біля входу в аптеку штендери, щоб стати помітніше.
Корисна порада
Якщо при розробці бізнес-плану ви розумієте, що у вас може не вистачити грошей, зверніться в банк для взяття кредиту. При грамотно розписаному плані, у вас є всі шанси, що кредит буде схвалений.