Як створити сервісну IT-компанію.

Комп'ютери вже давно перестали бути розкішшю. Вони, як і будь-яка інша техніка, іноді ламаються. Щоб це не стало неприємною несподіванкою, ми завжди повинні розраховувати на кваліфіковану допомогу. Сервісні IT-компанії здатні надати нам її. І ви можете стати керівником такої фірми.
Вам знадобиться
  • - бізнес-план;
  • - установчі документи;
  • - дозвільні документи;
  • - постачальники;
  • - офіс;
  • - співробітники;
  • - реклама.
Інструкція
1
Визначтеся з набором послуг, які надаватиме ваша компанія: ремонт комп'ютерів, створення сайтів, усунення неполадок, установка ліцензійного програмного забезпечення, щомісячне сервісне обслуговування і т.д. На основі цього складіть бізнес-план.
2
Встаньте на облік у податковій як індивідуального підприємця або зареєструйте товариство з обмеженою ответственностью.Проще, природно, буде стати приватним підприємцем. Але зате ТОВ із загальною системою оподаткування зможе успішно працювати, пропонуючи сервісне обслуговування організаціям. Без ПДВ на таке обслуговування згоди не многіе.Для реєстрації ТОВ потрібно підготувати статут товариства і установчий договір, а також внести на розрахунковий рахунок майбутньої фірми суму статутному капіталу, розмір якої не повинен бути менше десяти тисяч рублів.
3
Так як ви плануєте встановлювати своїм клієнтам офіційне програмне забезпечення, вам потрібно отримати ліцензію від проізводітеля.Еслі такої ліцензії у вас немає, ви можете встановити клієнту тільки придбане ним особисто ліцензійне програмне забезпечення.
4
Знайдіть постачальників запчастин. Ціни різних виробників сильно відрізняються, тому уважно вивчіть ринок і приймайте тільки найвигіднішу пропозицію. Націнку на комплектуючі ви встановлюєте за своїм бажанням, у той час як виробники програмного забезпечення фіксують ціни на певному рівні.
5
Орендуйте офіс. Для початку бізнесу вам не потрібно велику помещеніе.Также ви зможете працювати і на дому, але в такому разі не всі захочуть звернутися саме до вас.
6
Найміть співробітників. Нехай це будуть пара менеджерів, які стануть знаходити клієнтів і спілкуватися з ними, майстер з ремонту та обслуговування комп'ютерної техніки, веб-майстер. Якщо ви самі добре розбираєтеся в сервісній діяльності IT-компанії, то беріть замовлення і для себе.
7
Не забувайте про рекламу. Будь-який бізнес, особливо на самому початку, потребує розкрутці. Замовте випуск листівок, розмістіть оголошення про свої послуги в рекламних ЗМІ.
Зверніть увагу
Перш ніж встановлювати програмне забезпечення, переконайтеся, що програма на диску не є піратською, в коробці повинні бути присутніми: наклейка на корпус, активаційний ключ, сертифікат, чек та копія рахунку-фактури. В іншому випадку вас можуть притягнути до відповідальності.
Корисна порада
Деякі постачальники комплектуючих роблять своїм постійним покупцям дилерські знижки після року співпраці. Вибирайте саме такі компаніі.Не купуйте запчастин про запас. Можливо, багато з них будуть чекати своєї черги не один рік. Купуйте комплектуючі тільки за запитом кліента.Запомніте, що інтернет у випадку з сервісної IT-компанією в якості рекламного інструменту використовувати неефективно. Коли ламається комп'ютер, доступ до мережі вельми утруднений.