Як зменшити пробіл між словами.

Вибір способу зменшення відстані між словами залежить від можливостей програмного забезпечення, яке буде використано для відображення тексту. Наприклад, найпростіші текстові редактори не зможуть відтворити форматування тексту, доступне в текстових процесорах, схожих з Microsoft Word. А Word, в свою чергу, не зрозуміє команди форматування, використовувані для відображення текстів веб-сторінок в браузерах.
Інструкція
1
Визначте тип файлу, який містить текст, що потребує зміні. Якщо файл має розширення txt, то це означає, що використовувати команди форматування ви не зможете. У цьому випадку інтервал між словами можна зменшити, зменшивши розмір шрифту. Не виключено, що в початковому тексті замість одного пробілу між словами поставлено кілька цих знаків або використані знаки табуляції, що і могло призвести до занадто великим інтервалом. У цьому випадку зменшити відстань між словами буде дуже просто.
2
Відкрийте діалог пошуку і заміни. В текстовому редакторі Word для цього треба натиснути клавіші CTRL + H, а в Блокноті і багатьох інших програмах використовується поєднання CTRL + R. Введіть в поле пошуку два пробілу, а в поле заміни - один, і натисніть кнопку «Замінити все». Майже всі текстові редактори після закінчення цієї процедури показують інформацію про кількість зроблених замін - натискайте ту ж кнопку до тих пір, поки кількість замін буде відрізнятися від нуля. Таким способом ви позбудетеся від збільшують відстань між словами зайвих пробілів.
3
Скопіюйте один із знаків табуляції, щоб виконати аналогічну процедуру з цими нецензурними символами. Відкрийте діалог пошуку і заміни, вставте скопійоване в поле пошуку, а в поле заміни поставте пробіл і натисніть кнопку «Замінити все».
4
Якщо по розширенню файлу ви визначили, що цей формат дозволяє використання форматування тексту (наприклад, doc, docx), то до описаних вище процедур зменшення відстаней між словами можна додати ще одну. Причиною надмірно великих інтервалів може бути використання команди вирівнювання тексту «по ширині». При такому форматуванні текстовий редактор розтягує пропуски між словами в деяких рядках, залишаючи їх без зміни в інших. Виділіть весь текст (CTRL + A) або тільки потрібний його ділянку і натисніть сполучення клавіш CTRL + L - ці «гарячі клавіші» відповідають команді вирівнювання тексту по лівому краю.
5
Якщо тест зберігається в форматах веб-документів (html, htm, php), то почніть боротьбу за зменшення відстаней між словами з заміни у всьому тексті подвійних символів нерозривних пробілів одинарними. Для цього в діалозі пошуку і заміни треба вказати в поле пошуку таку послідовність символів: & nbsp; & nbsp ;, а в поле заміни - тільки половину цього набору: & nbsp ;. Повторюйте цю заміну, поки кількість зроблених замін не стане нульовим. Звичайні подвійні пробіли замінювати одинарними немає необхідності, так як браузери будь-яке їх кількість відображають як одинарний пробіл. А ось знаки табуляції і в веб-документах теж можуть бути причиною збільшених інтервалів, тому виконайте операцію, описану в третьому кроці.
6
Замініть в описі стилів, що відноситься до проблемного тексту, команду вирівнювання по ширині на вирівнювання по лівому краю. Для цього вам треба знайти значення justify і поміняти його на left.
7
Скористайтеся властивістю word-spacing мови опису стилів, щоб примусово задати потрібний розмір пробілу м між словами . Відповідний код стосовно до текстів у всьому документі може виглядати, наприклад, так:
Зменшення інтервалу між словами може бути викликано декількома причинами - використанням декількох прогалин замість одного, знаків табуляції замість пробілів, форматуванням тексту «по ширині» і т.д. Процедури усунення цих причин будуть відрізнятися в залежності від формату документа, в якому зберігається вихідний текст.
Інструкція
1
Якщо текст, відстань між словами в якому треба зменшити, зберігається у файлі з розширенням txt, то відкрийте його в будь-якому текстовому редакторі. Цей формат не передбачає використання команд форматування, тому занадто великі інтервали між словами можуть бути викликані використанням декількох знаків пробілу або знаків табуляції замість одного пробілу. У цьому випадку процедура зменшення відстані між словами буде зведена до пошуку і заміні всіх подвійних пробілів і знаків табуляції пробілами одинарними. Діалог пошуку і заміни зазвичай відкривається при натисканні клавіш CTRL + H або CTRL + R (в залежності від налаштувань використовуваного редактора). Натисніть їх або виберіть відповідний пункт у меню.
2
Введіть у поле пошуку знак табуляції. Наприклад, у текстовому редакторі Microsoft Word це можна зробити, спочатку клацнувши кнопку «Більше», потім кнопку «Спеціальний» і вибравши у випадаючому списку рядок «Знак табуляції». У простіших редакторах (наприклад, в Блокноті) простіше скопіювати знак табуляції в тексті і вставити його в поле пошуку. У полі заміни введіть один пробіл. Натисніть кнопку «Замінити все» і редактор поміняє знаки табуляції між словами одинарними пробілами. Це перша частина процедури.
3
Відкрийте знову діалог пошуку і заміни, в поле «Знайти» введіть два пробілу, а в полі «Замінити на» - один. Натисніть кнопку «Замінити все». Можливо, таку заміну треба буде здійснювати кілька разів - робіть це до тих пір, поки редактор буде знаходити подвійні пробіли в тексті. Це буде друга і заключна частина процедури зменшення інтервалів між словами в неформатований текст.
4
Якщо ж формат файлу підтримує можливості вирівнювання тексту (наприклад, doc, docx та ін.), То причиною занадто великого розриву між словами можуть стати ще й використані команди форматування. Для усунення цієї причини файл треба відкрити в редакторі, що має відповідні функції - наприклад, Microsoft Word цілком підійде. Завантаживши текст, виділіть його весь або тільки той блок, який потребує і заміні інтервалів, і натисніть сполучення клавіш CTRL + L. Таким способом ви заміните вирівнювання «по ширині» вирівнюванням «по лівому краю».
5
Якщо проблемний текст є частиною веб-документа (htm, html, php та ін.), То ймовірних причин дефекту буде три. Почніть з заміни у всьому тексті документа нерозривних пробілів (& nbsp; без пробілу після &) пробілами звичайними. Потім пошукайте в исходнике сторінки і підключаються файлах стилів (розширення - css) вирівнювання по ширині (justify) і замініть його вирівнюванням по лівому краю (left). І, нарешті, пошукайте там же властивість word-spacing. Якщо воно є, то видаліть його разом з присвоєним значенням - так ви повернете інтервал між словами до його значення за замовчуванням.