Як запобігти появі розтяжок.

Розтяжки шкіри - часте явище серед вагітних жінок. Але особливо сильно ризикують отримати неприємні рубці ті, хто надто швидко набирає або скидає вагу. Простіше попередити поява розривів шкіри, ніж потім позбавлятися від негарних шрамів.
Інструкція
1
Для профілактики розтяжок утворюються на шкірі, необхідно зрозуміти, в чому причина їх виникнення. Зменшується еластичність шкіри і в результаті вона стоншується. А розтяжка стає шрамом на місці розриву. Для того щоб підвищити еластичність вашої шкіри використовуйте оливкову олію. Щодня проводите масаж з його застосуванням. Так само для профілактики розтяжок придбайте косметичні засоби, що містять колаген, еластин, силікон і гіалуронова кислоту. Ці препарати послужать прекрасним профілактичним засобом.
2
Займайтеся фізкультурою. Але в розумних межах. Фізичні вправи полегшують насичення шкіри киснем. Але з іншого боку, нарощування м'язів так само може привести до розтяжок. Стати більш активні. Частіше ходіть пішки, відвідуйте басейн, купіть велосипед.
3
Особливо уважно поставтеся до профілактики розтяжок в процесі вагітності і після народження дитини. Саме в цей час існує великий ризик пошкодження шкіри грудей і живота. Вам допоможуть спеціальні бюстгальтери і бандажі для вагітних жінок. Щодня обробляйте місця схильні великому ризику оливковою олією або спеціальним засобом. Запитайте поради у лікаря. Можливо, він допоможе вам підібрати засіб підходить саме для вашої шкіри.
4
Кожен день обмивайте місця можливого виникнення розтяжок прохолодною водою, а потім розтирайтеся махровим рушником. Ця процедура допоможе вам загартувати шкіру.
5
Не забувайте про масаж. Ви можете проводити його, використовуючи жорстку щітку або масажер. Робіть масаж не рідше 2 - раз на тиждень. Для масажу приготуйте спеціальну суміш, що складається з мигдалевої олії - 30 мл, олії з паростків пшениці 15 мл, масла авокадо 15 мл. Додайте до них по дві краплі олії лаванди, герані, календули і 4 краплі олії неролі. Ретельно перемішайте. Можете використовувати і під час прийому душу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2kIgqZ5lpQc