Як прикрасити піч.

Тим, хто збирається або вже придбав будиночок в селі, хочеться зробити інтер'єр привабливим для очей. Навряд чи якийсь будинок обійдеться без старовинної російської печі - головної визначної пам'ятки домашнього вогнища. Але не всіх влаштовує те, як вона може виглядати, навіть побіленої в яскраво світлу фарбу.
Вам знадобиться
  • - штукатурка,
  • - шпаклівка,
  • - кельму,
  • - цеглу,
  • - кераміка,
  • - валик,
  • - фарба,
  • - ковані рамки.
Інструкція
1
Як же можна прикрасити піч своїми силами? Взагалі, потрібно, перш за все, зрозуміти, що ви хочете бачити перед собою. Вас можуть влаштовувати однотипні тону або вам до душі - малюнки. Але, як би там не було, є цілий ряд заходів, які потрібно вжити перед самим декором.Еслі ваша піч знаходиться в незадовільному стані, потрібно як слід зчистити стару облицювання (шпаклівку) аж до каменю або цегли ( у кого що).
2
Можна заново вичистити поверхню і знову поштукатурити, як слід. Потім - побілити по новій. Якщо є бажання - перефарбувати в будь-який колір водоемульсійною фарбою. Це - класика жанру. Буде все чисто й акуратно зроблено. Такий варіант - бюджетний, для середнього громадянина Росії.
3
Якщо ви можете собі дозволити більш дорогий декор, то в цьому випадку підійде облицювання печі плиткою з кахлями. Їх особливість полягає в тому, що така плитка проходить дві стадії випалу, що допомагає їй на довгий час зберігати тепло і не відставати від поверхні при високих температурах. До того ж, самі візерунки можна вибрати на свій розсуд. Вони можуть бути різних кольорів і відтінків. Найбільше до російської печі підходять сині та червоні тони. Як варіант, після зачистки старої поверхні можна обкласти піч оздоблювальним цеглою. Цегла - міцний матеріал, який допоможе вам зберегти тепло і затишок. Виглядає він нітрохи не гірше плиток, а прослужити може набагато дольше.Для любителів вкладати в обробку свого інтер'єру достатньо великі кошти, підійде варіант обробки мармуром і будівельної керамікою. Всі ці матеріали відмінно зберігають температуру і виглядають просто приголомшливо в порівнянні із звичайною шпаклівкою. У декорі вашої печі також можуть бути корисні ковані рамки з металу з елементами художньої ковки. Цей спосіб - дуже надійний, оскільки метал зможе довше прослужити, ніж звичайний матеріал. І, звичайно, він також гарний і довговічний. Наприклад, він може прослужити набагато довше, ніж звичайна плитка на клею, яка часто відстає від зайвого перегріву. Взагалі, вибирайте той спосіб, який вам найбільш близький до душі і той, що може прослужити довше за інших. Все залежить від ваших уподобань і можливостей.
Зверніть увагу
На споконвічно стан печі.
Корисна порада
Вибирайте той матеріал, який найбільш довговічний.