Як лікувати грип у немовлят.

Грип відноситься до вірусних захворювань, лікувати які необхідно під контролем лікаря. Особливо якщо мова йде про маленьку дитину. Але ви можете полегшити перебіг хвороби і допомогти своєму малюкові перенести грип, не отримавши важких ускладнень.
Інструкція
1
Врахуйте, що зазвичай грип розвивається стрімко. Тому якщо ваша дитина кашляє, у нього піднялася температура, закладений ніс, слід негайно звернутися до лікарні.
2
Пам'ятайте, що під час грипу в першу чергу піднімається висока температура, а вже потім проявляються всі інші симптоми. Якщо ваш малюк відмовляється від їжі, плаче, постійно хоче спати, оченята у нього почервоніли, піднявся жар, то до появи лікаря постарайтеся самостійно збити температуру. Для цього випадку придбайте заздалегідь в аптеці ректальні свічки. Уважно прочитайте інструкцію, щоб не помилитися в дозуванні. Якщо протягом півгодини температура не знизиться, роздягніть вашої дитини і обітріть його тіло слабким розчином оцту. Для цього розведіть в літрі прохолодної води 1столовую ложку яблучного або звичайного оцту. Якщо температура зміниться ознобом, укутайте малюка тепліше. Приготуйтеся до того, що вам доведеться неодноразово то одягати дитину, то роздягати знову. Не лякайтеся, якщо до вечора температура знову підніметься. Це явище часто супроводжує грип.
3
До приїзду лікаря постарайтеся не давати дитині хімічних лікарських препаратів. Звичне для вас жарознижуючий засіб здатне викликати у немовляти алергію.
4
Якщо ваша дитина відмовляється від їжі, не намагайтеся нагодувати його насильно. Або приготуйте суміш, яку він любить. Не варто під час хвороби змінювати звичний раціон харчування. Врахуйте, що при високій температурі організм швидко втрачає воду. Тому постійно поїть малюка водою. Вона допоможе вивести токсини. Для немовляти можете приготувати розведений яблучний сік.
5
При закладеному носі малюк також може відмовлятися їсти. Тому прочистите йому ніс, використовуючи ватні джгутики. Не варто застосовувати ватяні палички, так як ними ви можете ненавмисно завдати дитині травму. У кожну ніздрю немовляти капніть по одній крапельці вашого грудного молока. Якщо ваша дитина вже не отримує грудного годування, закапайте спеціальний засіб, призначений для лікування нежиті у немовляти.
Зверніть увагу
Розглянемо в деталях, як лікувати грип у дітей. Лікування хворих на грип в гострому періоді - режим постільний на весь гострий період хвороби. Дієта: за співвідношенням основних харчових інгредієнтів і калоражу не відрізняється від дієти здорової дитини відповідного віку. Їжа повинна бути механічно і хімічно щадна, помірно теплої, з обмеженням кухонної солі, багатою вітамінами.
Корисна порада
Найбільш ефективний у перші 2 доби від початку хвороби. Не призначається дітям молодше 5 років. 3. Ремантадин - таблетки. Приймається всередину. Показання до застосування - лікування грипу (на ранніх стадіях). Показання до застосування - лікування і профілактика грипу (в т.ч. «свинячого») та інших ГРВІ (в т.ч. ускладнених) Рекомендований дітям старше 7 років, але є дані про безпеку та ефективність застосування у дітей, починаючи з 2- річного віку.