Як відтворити ISO файл.

Файли з розширенням .iso називаються образами диска. Вони зберігають всю структуру та зміст компакт-диска, будь то інсталяційний файл, музичні записи або DVD-фільм. Відтворити .iso файл можна за допомогою спеціального софту.
Інструкція
1
Для відтворення файлу з розширенням .iso вам знадобиться спеціальна утиліта - Daemon Tools. Дана програма призначається для так емуляції віртуального CD-приводу, в якому згодом монтується образ диска. Daemon Tools поширюється в двох варіантах дистрибутивів - платному і безкоштовному. Для відтворення iso файлів в домашніх умовах функцій безкоштовної версії буде цілком достатньо. Завантажити її можна з офіційного сайту за посиланням http://www.daemon-tools.cc/rus/home. Встановіть програму, після чого перезавантажте комп'ютер. Під час установки відключайте інсталяцію рекламних модулів, які можуть вбудуватися в ваш браузер і операційну систему.
2
Після установки Daemon Tools автоматично потрапляє в автозавантаження Windows і при завантаженні системи починає працювати у фоновому режимі. Іконка програми при цьому буде знаходиться в правому нижньому кутку екрану поряд з системним годинником (в треї). Для того, щоб відкрити налаштування програми натисніть на неї правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть кнопку "Емуляція". Після цього клікніть по рядку "Всі опції включені", яка знаходиться у випадаючому меню. Тепер в системі з'явиться віртуальний диск, або декілька дисків, які будуть видні в усіх файлових менеджерах.
3
Для відтворення файлу формату .iso клікніть лівою кнопкою по іконі на пункт виду "Привід 0: [X:] Порожній". Після цього відкрийте файл образу диска у вікні, провідника Windows.Зайдіте в "Мій комп'ютер" і переконайтеся, що один з віртуальних приводів тепер називається по імені образу диска. Зробіть подвійне клацання по його іконці. В результаті цього віртуальний диск або відкриється як звичайний CD після автозапуску. Тепер відтворити ISO файл можна як звичайний компакт-диск.