Як прибрати конденсат на трубах. Як прибрати конденсат з металопластикової труби.

Вода на трубах - явище звичайне, але вельми неприємне. Надмірна вологість і перепади температур сприяють розмноженню всіляких грибків і утворення великої кількості цвілі. Для того щоб цього не сталося, потрібно своєчасне усунення конденсату.
Вам знадобиться
  • - груба шліфувальний папір;
  • - ацетон;
  • - ортофосфорна кислота;
  • - епоксидна шпаклівка;
  • - шпатель;
  • - смужки з будь-якої тканини (можна використовувати старе простирадло);
  • - товста нитка підвищеної міцності;
  • - фарба (колір вибирайте за бажанням).
Інструкція
1
Придбайте всі необхідні матеріали для боротьби з конденсатом на трубах . Попередньо зробіть заготовки тканинних бинтів. Для цього ви можете нарізати стару простирадло на смужки шириною п'ять-шість сантиметрів або використовувати будь-яку бавовняну тканину. Скачайте бинти в рулони для зручності в майбутній роботі. Чим більше ви заготовите рулонів і чим довше будуть смужки, тим краще - не доведеться надовго перериватися в роботі, щоб заготовити нові.
2
Для того щоб забезпечити трубі необхідне зчеплення для подальшої роботи і зробити її поверхню шорсткою, ошкурьте її грубою шліфувальної папером.
3
Знежирте трубу за допомогою ацетону. Для цього змочіть в ацетоні ганчірку і ретельно протріть їй всю поверхню труби.
4
Обробіть трубу розчином ортофосфорної кислоти. У господарських магазинах вона продається під назвою «перетворювач іржі». Дайте трубі обсохнути.
5
Намажте трубу епоксидної шпаклівкою за допомогою шпателя. Шпаклівка по консистенції повинна нагадувати дуже густу фарбу і не стікати з труби. Працювати необхідно швидко, так як шпаклівка полимеризуется всього за кілька хвилин.
6
Приступайте до обмотки труби заготовленими смужками тканини. Починати обмотку слід знизу, натягуючи тканину якомога сильніше. Шпаклівка повинна проступати крізь тканину. Намотуйте тканина з захлестом смужок один на одного. Останній виток закріпіть міцною ниткою.
7
Зачекайте повної полімеризації шпаклівки, згідно часу, зазначеному в інструкції до неї. Потім повторіть Крок 5 і Крок 6. Таким чином, на трубі утворюється ще кілька шарів тканини і штукатурки. Останній шар повинен закінчуватися штукатуркою. Потім знову почекайте час, поки штукатурка буде полімерізовиваться. Пам'ятайте, що верств у вас кілька, значить і час очікування, вказане в інструкції потрібно помножити на кількість шарів.
8
Відшліфуйте вийшла конструкцію труби і пофарбуйте фарбою необхідного кольору.
Зверніть увагу
Дотримуйтесь всі запобіжні заходи і техніку безпеки під час роботи з епоксидною штукатуркою, так як дана речовина дуже токсична.
Корисна порада
Для більш стійкого ефекту провітрюйте приміщення якнайчастіше. Намагайтеся забезпечити хорошу вентиляцію.