Як оновлювати комп'ютерні програми.

Після випуску якої-небудь програми її виробник, як правило, продовжує над нею працювати - усуваються непомічені раніше помилки, додаються нові й удосконалюються вже існуючі можливості. У міру накопичення удосконалень виробник випускає нові версії програми, що містять всі ці зміни. Якщо у вас є базовий варіант, то, в більшості випадків, вам доступна і можливість його поновлення до нових версій.
Інструкція
1
Скористайтеся функцією автоматичного оновлення через інтернет - це найпростіший з усіх можливих способів. Багато програм вміють робити це самостійно і в їх налаштування, як правило, опція автооновлення включена за замовчуванням. Наприклад, в програмі для перегляду веб-сайтів («браузері») Mozilla FireFox ця настройка знаходиться на вкладці «Оновлення» розділу «Додатково» вікна, яке відкривається через пункт «Налаштування» розділу «Інструменти» в меню браузера. Щоб ця програма оновлювалася автоматично, без вашої участі, повинна стояти відмітка під написом «Автоматично перевіряти наявність оновлень для» в полі «Браузера FireFox» і в полі «Автоматично завантажувати і встановлювати оновлення». В інших програмах цей процес може бути організований інакше - пошукайте в довідці до програми текст «автоматичне оновлення».
2
Скачайте оновлену версію з сайту виробника і запустіть отриманий файл, якщо автоматичного оновлення в програмі не передбачено. Можливо, що для нормального поновлення буде необхідно закрити програму , ввести ліцензійний код, перезавантажити комп'ютер або зробити щось ще - всі необхідні інструкції ви отримаєте від самої програми в процесі її роботи. Програма не обов'язково повинна бути завантажена через мережу, це може бути і нова версія на оптичному диску з магазину або на флешці з іншого джерела.
3
Зверніться до виробника програми, якщо у вас укладений з ним договір на обслуговування. В такому випадку краще не оновлювати самостійно програмне забезпечення, не повідомивши (хоча б по телефону) продавця програмного продукту. Це треба зробити, так як вам можуть бути не відомі якісь особливості процедури оновлення, які дрібні виробники софта часто вже не документують. В результаті щось в процесі оновлення може піти не так, як ви припускаєте, і можуть виникнути складності з гарантійними зобов'язаннями продавця.