Як подружити кішку і цуценя.

Поява в будинку другого вихованця часом приносить власникам не тільки радість, а й проблеми. При підселення до кішки представника собачого племені слід враховувати відому конфліктність даної пари. Але не варто заздалегідь ставити хрест на відносинах тварин, налагодити хороший контакт між щеням і кішкою цілком реально.
Інструкція
1
У перші дні появи цуценя у вашому будинку кішка буде відчувати сильний стрес. Забезпечте в цей час спокій вашої вихованки. Не наполягайте на негайному знайомстві з цуценям «ніс до носа» і не дозволяйте новачкові грати з кішкою, як зі своєю іграшкою. Йдучи з будинку, залишайте тварин в різних кімнатах.
2
Забезпечте кішці зону годування, недоступну для цуценя . Найкраще обладнати її на окремому столі. Якщо для цього немає умов, годуєте кішку тільки у вашій присутності, при цьому не дозволяйте цікавому новачкові залазити в чужу миску.
3
Також у вільному доступі для кішки повинні знаходитися її лоток і спальне місце, де її ніколи не зможе потривожити щеня. Кішка повинна бути впевнена - що з'явився вдома прибулець не представляє загрози для неї і не змінить її положення в будинку.
4
Приділяйте кішці трохи більше своєї уваги, ніж зазвичай. Це компенсує їй неприємні моменти, пов'язані з цуценям. Якщо годинник годування кішки і цуценя збігаються, перша їжу завжди давайте кішці. Собака, як стайное тварина, вибудує для себе правильну ієрархію - кішка головніший, і її потрібно поважати.
5
Протягом першого тижня кішка звикне до присутності в будинку цуценя і при ваших правильних діях переконається, що він не становить загрози для її безтурботного життя. Якщо при вигляді цуценя кішка не проявляє явної ворожості, не шипить і не намагається втекти, саме час зблизити ваших вихованців.
6
Тримаючи цуценя на колінах, акуратно дайте понюхати його кішці, цей процес має величезне значення для тварин. При цьому не допускайте, щоб цуценя від надлишку цікавості навалювався на кішку, намагався грати лапами або кусав її. Короткого контакту для першого разу достатньо.
7
У наслідку збільшуйте час взаємодії цуценя і кішки, при цьому приділяючи велику увагу безпеці обох тварин. Всі контакти повинні відбуватися лише у присутності господарів. Кігті кішки повинні бути підстрижені щоб уникнути випадкових травм.
8
Іграшки у кожного вихованця повинні бути свої. Ніколи не грайте собачими іграшками з кішкою і навпаки. Пестити цуценя в перший час слід не в присутності кішки, щоб не посилити її стрес і ревнощі. Після повернення додому вітайте спочатку кішку, а потім цуценя . Це також сприяє формуванню правильної ієрархії і заспокоїть вашу улюбленицю - з появою цуценя вона набуває одного, а не суперника.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=CZnMQB1qO2s