Як розробити тур.

Як зробити свою відпустку незабутнім, цікавим і бюджетним? Відповідь проста - планувати подорож самим. Вважається, що простіше і надійніше звернутися в турагентство , заплатити гроші і ні про що не думати. Однак практика показує, що куплений тур - не гарантія. Крім того, ви будете обмежені у виборі готелів, в можливості розпоряджатися своїм часом, не зможете відмовитися від туру без втрати грошей, нарешті, вам доведеться переплатити за послуги турагента. Для організації ж самостійного відпочинку вам знадобиться час, багато терпіння і дуже небагато грошей.
Інструкція
1
Виберіть країну відпочинку. Якщо у вас є заповітна мрія, слідуйте їй. Якщо ні, керуйтеся тим, на який напрямок вдасться знайти бюджетні пропозиції по квитках і проживанню.
2
Придбайте авіаквитки. У всіх авіакомпаній світу є сезонні акції та дисконтні тарифи, а також спецпропозиції на певні напрямки. Вартість квитка по акції (на одного дорослого в обидва кінці) зазвичай не перевищує 100 Євро. Для пошуків можна скористатися як сайтами авіакомпаній, так і пошукачами типу http://www.dohop.ru. Оплатити квитки, як правило, можна прямо на сайті за допомогою кредитної карти.Кроме того, можна скористатися послугами «лоукостерів» (повні списки - на сайті www.flylowcost.ru).
3
Виберіть готель. Найпопулярніший сайт бронювання -www.booking.com. Вибираючи готель, дивіться насамперед на місце розташування. Якщо ваша мета - огляд визначних пам'яток, вибирайте готель з меншою зірковістю, але ближче до центру. Для комфортного відпочинку, наприклад, в Європі цілком вистачить готелю рівня 3 *. Також можна орієнтуватися на маленькі сімейні готелі або апартаменти - вони, як правило, дешевше.
4
Оформіть медичну страховку. Це дуже просто - зайдіть в будь-яке відділення страхової компанії з оригіналом закордонного паспорта. Для отримання шенгенської візи вам необхідно купити поліс медичного страхування, дійсний протягом усього часу перебування в країнах Шенгенської угоди і має мінімальне покриття 30 000 Євро.
5
Отримайте візу. Для отримання візи, як правило, потрібно наступний пакет документів: - оригінал закордонного паспорта (термін дії паспорта повинен бути не менше 6 місяців до передбачуваного закінчення вашої поїздки) - одна заповнена Анкета-2 фотографії- копія російського паспорта (сторінка з персональними даними) - копія першої сторінки загранпаспорта- страховий поліс; - підтвердження бронювання готелю (не завжди) - підтвердження оплати квитків (туди і назад) - підтвердження фінансової спроможності (виписка з банківського рахунку про залишок коштів на рахунку) - підтвердження вашої готовності повернутися в РФ (довідка з роботи ).
Зверніть увагу
Якщо ви подорожуєте разом з дитиною, то на кожну дитину подається окремий комплект документів. Якщо з дитиною їде один з батьків, то необхідно надати нотаріально завірену згоду другого з батьків на виїзд дитини за кордон. Крім того, у дитини має бути довідка зі школи/інституту про те, що він дійсно є учнем.
Кількість відвідувачів сайту багато в чому залежить від зручності його меню . Грамотно побудована навігація дозволяє швидко знаходити цікаву інформацію, уникаючи довгого і виснажливого переходу по ланцюжку посилань. Зрозумілий і приємний інтерфейс, правильна колірна гамма помітно підвищують число шанувальників інтернет-ресурсу.
Інструкція
1
Створення меню сайту починається з визначення семантичного ядра майбутнього ресурсу. Визначте ті слова і фрази, які стануть для нього ключовими - багато з них увійдуть до строчки створюваного меню . Найважливіші і всеосяжні назви повинні знаходитися ближче до кореня сайту, зазвичай вони стають назвами розділів. Менш значимі ключові фрази стануть підтемами і назвами конкретних статей.
2
Розібравшись з назвами, ви вже приблизно уявляєте, скільки і яких посилань у вас має бути. Тепер треба їх правильно оформити, створивши зручну навігацію по сторінках сайту. Почати слід з меню головної сторінки сайту. Воно може бути статичним, коли відвідувач відразу бачить усі його рядки, і випадаючим - повний список з'являється при наведенні курсора на перший пункт меню .
3
Якщо у вас великий складний сайт і на головній сторінці важко розмістити велику кількість посилань, використовуйте випадні меню . Уникайте вкладених меню великої глибини, коли, при наведенні курсору на рядок, відкривається новий список, потім ще один, і ще ... Нехай список випадає два-три рази, цього вистачить, щоб перейти на сторінки підтем, де користувач вже зможе вибрати що цікавить його матеріал. Якщо у вас простий сайт, логічніше відразу показати всі його основні розділи у вигляді постійних рядків меню .
4
Опрацьовуючи навігацію сайту, постарайтеся відразу створити шаблон, загальний для більшості сторінок. Ви будете міняти в ньому тільки окремі посилання, загальний же вигляд і структура навігації залишаться єдиними. Наприклад, на всіх сторінках повинні бути такі кнопки, як «Головна» (окрім головної сторінки), «Назад», «Вперед». Ви можете розмістити їх не тільки у верхній частині сторінки, а й дублювати у нижній. Це зручно для користувача, так як йому не доведеться, прочитавши сторінку, прокручувати її верх. Як варіант, зробіть внизу кнопку «Вгору» для швидкого переходу до початку сторінки.
5
Особливу увагу звертайте на те, як ваш сайт буде виглядати при різних розмірах та вирішенні екрану. Обов'язково переглядайте створені сторінки в різних браузерах, так як в деяких з них окремі елементи можуть відображатися некоректно. Намагайтеся не застосовувати метод, при якому вже переглянуті посилання виділяються іншим кольором - особливо, якщо їх мало. Корисність цього вельми спірна, а зовнішній вигляд сторінок псується.
6
Колірна гамма створюваного меню повинна органічно поєднуватися з оформленням сторінок. Слідкуйте за тим, щоб текст посилань був зручний для сприйняття і користувачеві не доводилося напружувати зір. При наведенні курсора посилання повинне міняти колір або подчеркиваться. Чи не ускладнюйте дизайн сайту і структуру меню понад необхідне. Завжди ставте себе на місце користувача - чи зручно йому користуватися сайтом? Тільки органічне поєднання всіх елементів дозволить створити сайт, на якому відвідувач почуватиметься комфортно і затишно.