Як стимулювати торгівлю.

В умовах жорсткої конкуренції і великі торговельні мережі, і невеликі магазини ведуть боротьбу за свого клієнта. Щоб стимулювати торгівлю , необхідно використовувати комплекс методів, спрямованих на підвищення товарообігу.
Вам знадобиться
  • - дисконтні картки;
  • - подарунки.
Інструкція
1
Влаштовуйте сезонні розпродажі. Вони дозволять вам не тільки позбутися від залежаних товарів, але значно збільшити товарообіг. Подібні заходи можна проводити перед святами або при зміні сезонів, якщо ваш товар схильний фактору сезонності. Робіть знижки не на весь товар, а тільки на його частину. Купивши товар за зниженою ціною, покупець придбає щось і зі звичайного асортименту. Для того, щоб розпродаж була ефективною, необхідно якісно інформувати про неї потенційних покупців.
2
Проводьте акції зі стимулювання збуту. Незначні призи за певну покупку або товар в подарунок сьогодні стимулюють торгівлю набагато менше, оскільки покупцям найчастіше нецікава сувенірна продукція та інші дрібниці, пропоновані в якості подарунків. При цьому в сукупності ви можете витратити на ці призи значну суму. Набагато ефективніше провести своєрідну лотерею з розіграшем великих подарунків, наприклад, побутової техніки або путівки на море.
3
Користуйтеся правилами і прийомами мерчендайзингу: це може значно збільшити обсяг продажів. Розміщуйте на рівні очей покупців самі ходові товари, які забезпечують вам основний товарообіг. Робіть цікаві викладки, розміщуючи поруч супутні товари, наприклад, вино, сир, виноград на одній вітрині. Якщо ви займаєтеся продажем одягу, вивішують поряд речі, ідеально доповнюють один одного.
4
. Введіть систему дисконтних або бонусних крат для клієнтів. При наявності хорошої знижки та аналогічних з іншими магазинами цін покупець прийде саме до вас. Вводите також прогресивну систему бонусів, щоб клієнт був мотивований робити покупки частіше. Якщо ви торгуєте ексклюзивними товарами, і покупців не дуже багато, ведіть клієнтську базу, вітайте їх зі святами і робіть індивідуальні подарунки.
Корисна порада
Створіть у торговельній зоні комфортну і приємну атмосферу. Все - від музики і запахів до підсвічування і посмішок персоналу - повинно розташовувати покупців до найбільш частого відвідування магазину.