Як перевести з формату mp3 в формат wma. Як wma перевести mp3.

Використовувати формат wma в деяких випадках набагато зручніше, ніж формат mp3, так як при однакових бітрейтах wma файл має дещо менший розмір. Переклад з формату mp3 в формат wma здійснюється за допомогою спеціальних програм, званих конвертерами.
Інструкція
1
Для перекладу аудіофайлу з формату у формат вам знадобиться програма-конвертер. Програми-конвертери, як і весь софт в цілому, поділяються на платні і безкоштовні. Для конвертації аудіофайлу, призначеного для прослуховування в побутових умовах, цілком можна використовувати безкоштовні програмні рішення. Однією з таких безкоштовних програм є Audio Transcoder, який можна завантажити за посиланням http://www.audio-transcoder.com/downloads/audiotranscoderru.exe. Після скачування встановіть програму на свій комп'ютер і запустіть її.
2
У головному вікні програми натисніть на кнопку "Додати файл". Відкриється вбудований файловий менеджер програми, за допомогою якого необхідно буде вказати шлях до файлу, який вимагає конвертації. Додати файл також можна перетягнувши файл покажчиком миші у вікно програми. Після додавання файлу в програму виберіть формат кінцевої аудіозаписи (у нашому випадку wma) а також опції його якості - 64 Кб/с, 92 Кб/с і так далі. Потім виберіть папку, в яку буде зберігатися конвертований файл і натисніть на кнопку "конвертувати". Через деякий час (залежно від потужності комп'ютера) файл у форматі wma з'явиться у зазначеній вами папці.
3
Програма Audio Transcoder надає широкий набір функцій для конвертації різних аудіофайлів, а також забезпечує найбільш зручні способи їх конвертації. Наприклад, після установки додаток інтегрується в контекстне меню провідника, після чого конвертацію можна буде запустити натиснувши правою кнопкою миші на будь-якому mp3 файлі, збереженому на комп'ютері.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dgJZDWER-34
Зверніть увагу
Під час конвертації аудіофайлу не запускайте ніяких додатків, так як при її раптової скасування вихідний аудіофайл може бути пошкоджений.