Як встановити старішу версію.

Не завжди установка нового драйвера для відеокарти NVIDIA означає вирішення всіх проблем з графікою. Може з'ясуватися, що зі старою версією драйвера програми (наприклад, ігри) працювали стабільніше. Щоб встановити старішу версію драйвера для відеокарти NVIDIA, виконайте декілька кроків.
Інструкція
1
Перш ніж встановити старішу версію драйвера для відеокарти NVIDIA, визначитеся, звідки ви його будете встановлювати: скачати з Інтернету або запустите диск, який йшов в комплекті з відеокартою. З установкою драйвера з диска більш-менш все зрозуміло - вам необхідно просто вставити диск в дисковод і слідувати інструкціям інсталятора.
2
Якщо у вас немає інсталяційного диска, щоб встановити стару версію драйвера, її необхідно спочатку знайти. Пройдіть на офіційний сайт NVIDIA (http://www.nvidia.ru) і виберіть розділ "Драйвери». У випадаючому меню виберіть пункт «Бета і архівні драйвери", клікніть по рядку лівою кнопкою миші.
3
У вікні з допомогою рядків випадаючого меню вкажіть тип, серію і сімейство вашої відеокарти, а також виберіть встановлену на вашому комп'ютері операційну систему і її мову. Натисніть кнопку «Пошук» і дочекайтеся, поки сформується список.
4
На сайті NVIDIA із запропонованого списку виберіть необхідну версію драйвера і клікніть по ній лівою кнопкою миші, щоб перейти на сторінку драйвера. Здійснивши перехід, ознайомтеся з відомостями на сторінці та натисніть кнопку «Завантажити зараз». Вкажіть шлях для збереження файлу, дочекайтеся закінчення завантаження.
5
Далі потрібно видалити той драйвер, який встановлений у вас на даний момент. Існує декілька варіантів. Можна клікнути по іконці щойно скачав файлу. Закінчивши збір відомостей, установник сповістить, що поточна версія буде видалена і автоматично проведе видалення драйвера.
6
Інший варіант припускає видалення наявного драйвера самостійно. Для цього клікніть правою кнопкою миші з робочого столу на іконці «Мій комп'ютер», виберіть у спадному меню рядок «Властивості». У вікні, перейдіть на вкладку «Обладнання» і клікніть на кнопці «Диспетчер пристроїв».
7
З сформованого списку устаткування виберіть пункт «Відеоадаптери». Клікнувши по строчці або натиснувши на значок «+» ліворуч від неї, ви побачите свою відеокарту. Клацніть по ній двічі лівою кнопкою миші (або один раз правою і в випадаючому меню виберіть пункт «Властивості»). У вікні, перейдіть на вкладку «Драйвер» і натисніть на кнопку «Видалити».
8
Підтвердіть видалення драйвера, дочекайтеся, поки комп'ютер перезавантажиться. Після перезавантаження системи робочий стіл буде відображатися в обмеженому режимі. Запустіть скачала з інтернету стару версію драйвера, якшо по її іконці лівою кнопкою миші. Дотримуйтесь вказівок установника до повного завершення установки драйвера. Перезавантажте комп'ютер.
Корисна порада
Якщо ви не знаєте, яка відеокарта у вас встановлена, виберіть команду «Виконати» з панелі меню «Пуск», введіть у командному рядку без лапок і пробілів «dxdiag» і подивіться інформацію про свою відеокарті на вкладці «Дисплей» . Там же ви зможете побачити, яка версія драйвера встановлена на комп'ютері на даний момент.