Як побудувати санвузол в будинку. Як зробити санвузол в будинку завантажити.

Облаштування будинків, котеджів і дачних ділянок не проходять без участі будівництва такого необхідного приміщення, як - санвузол . На думку професійних будівельників, обладнання санвузла для споруджуваного будинку не представляє складності, тому легко вирішується питання невідповідності його прив'язки до каналізаційного стояка. Але в будь-якому випадку, організація повноцінного санвузла в будинку, вимагає уважного підходу і врахування всіх особливостей вашого приміщення.
Вам знадобиться
  • - набір будівельних приладдя
  • - бетонні кільця для вигрібної ями
  • - штукатурка
  • - листи вологостійкого гіпсокартону
  • - сантехніка
Інструкція
1
Почніть споруду санвузли з споруди вигрібної ями. Вигрібна яма монтується за допомогою готових бетонних кілець, але, за їх відсутністю, її нескладно обладнати цеглою або бетоном. Зазвичай стандартна глибина вигрібної ями становить 1,5 - 2 метри. Для зручності її очищення, яма повинна розташовуватися під ухилом. Потім внутрішня поверхня ями штукатуриться, для забезпечення її більшої герметичності. Зазвичай вигрібна яма накривається двошаровою кришкою, нижня частина якої виготовляється з дерева, верхня - з металу.
2
Розпочніть прокладці каналізаційної труби, яка зазвичай розташовується під невеликим ухилом до вигрібній ямі. До будинку каналізаційна труба підводиться шляхом штробления канавок в стінах або в підлозі. Після правильного укладання труб і водопроводу, такі штроби на стінах вирівнюються штукатуркою, а на підлозі закриваються за допомогою цементної стяжки.
3
Покрийте оздоблювальними матеріалами внутрішню сторону приміщення, призначеного для санвузла. Такі матеріали підбираються залежно від смакових уподобань власника будинку, ними можуть бути: як керамічна плитка, так і пластикові панелі. Якщо у вас дерев'яний будинок, схильний до усадки, то в приміщенні санвузла необхідно обладнати ковзний каркас з металевого профілю. Такий каркас кріпиться до стіни, яка відокремлює будинок від вулиці. Для його кріплення використовується шнур, який натягується вгорі і внизу стіни. Потім, по всій ширині стіни, необхідно встановити лист гіпсокартону, і закріпити його на трьох профілях. Запам'ятайте, що отвори в профілі, при його кріпленні до стіни, повинні бути трохи подовженими вгору, враховуючи те відстань, яку передбачає усадка.
4
Встановіть систему вентиляції, для монтажу якої використовуйте азбестоцементні і керамічні труби. Потім приступите до установки підвісної стелі, зазначивши по периметру горизонтальну лінію на тому рівні, де він буде закріплений. Слід врахувати, що санвузол - це приміщення з підвищеною вологістю, тому для обладнання підвісної стелі потрібно застосовувати листи вологостійкого гіпсокартону. За допомогою установки підвісної стелі, можна акуратно приховати попередньо встановлену систему вентиляції та електропроводку.
5
Прикріпіть до підлоги сантехніку, вид і форма якої, відповідає вашим дизайнерським побажанням. Потім встановіть опалювальні прилади, світильники та інші аксесуари.
Сучасні системи для пристрою каналізації дозволяють встановити туалет і ванну кімнату в приватному будинку. Здійснити завдання допоможуть насосні станції, пластикові труби і фітинги, свердловина на земельній ділянці будинку.
Вам знадобиться
  • Поліпропіленові каналізаційні труби і фітинги, бетон, мішок щебеню, унітаз, оздоблювальні будівельні матеріали.
Інструкція
1
Оберіть місце в будинку, в якому стоятиме унітаз. Найоптимальніше - виділити під сантехнічну частина одну маленьку житлову кімнату. Згодом зможете тут встановити не тільки унітаз, але і ванну або душову кабінку, умивальник, пральну машину. Кімната, яку ви виберете під туалет, повинна бути з того боку будинку, де буде знаходитися зливна яма.
2
Туалетну кімнату або відгороджений кут в будинку обробляють звуконепроникними матеріалами. З сантехнічних міркувань для обробки туалету в будинку рекомендується використовувати ДСП, листи гіпсокартону, вагонку, пластикові панелі для стін і стелі, кераміку і кахель для підлоги.
3
На вулиці з боку обраного приміщення на відстані мінімум 2-3 метра від стін будинку виройте квадратну яму. Довжина сторін у неї повинна бути мінімум 2 метри кожна, в глибину 2,5-3 метра. Яму по стінах забетонують. На її дно насипте мішок гравію або щебеню.
4
Настає важливий етап в установці туалету в будинку - прокладання каналізаційної поліпропіленової труби великого діаметра (80-110 мм) від місця, де стоятиме унітаз, до зливної ями. Існує два типи каналізаційного стоку: самопливний і примусовий.
5
Встановіть самопливний вид каналізації, якщо у вас є можливість укласти трубу у викопану траншею від будинку до ями так, щоб верхня її точка близько унітазу була вище точки зливу. Існують певні розрахунки від СНіПа - з кожним метром каналізаційна труба повинна опускатися ще на 2 см по відношенню до зливної ями.
6
Покладіть трубу в траншею на глибину мінімум половину метра або трохи глибше. Глибина траншеї залежить від погодних умов місцевості, в якій ви проживаєте, можливою мірою промерзання і методу утеплення труби.
7
У випадку, якщо неможливо з якихось причин використовувати самопливної каналізації, застосовують примусову. Для цього до труби підключається фекальний компактний насос. Або слід заздалегідь купувати унітаз із вбудованим фекальних насосом.
8
Підключіть трубу за допомогою пластикових фітингів до унітазу. Підключіть унітаз до води. Зливну яму рекомендується накрити кришкою, трубу утеплити теплоізоляційним матеріалом і засипати землею.
9
Не всі приватні будинки оснащені центральним водопроводом. Якщо його немає, пробурити свердловину на ділянці і доставляйте воду в будинок за допомогою насосних систем, типу «Гном» або інших. Завдяки подібній насосної гідросистемі, поряд з унітазом можна встановити інші сантехнічні точки, що спрощують побут.