Як підключити відеокамеру до комп'ютера.

Багато користувачів комп'ютерів бажають обладнати їх камерами для захоплення зображення в реальному часі. Існує кілька видів таких камер. Одні з них підключаються безпосередньо, інші - через проміжне обладнання.
Інструкція
1
Для підключення до машини веб-камери з інтерфейсом USB просто включіть її в порт. Після цього в Linux запустіть програму xawtv. Якщо камера підтримується, ви побачите зображення. У випадку, якщо камера не підтримується, потрібні досить складні настройки. Можна або знайти опис цих налаштувань за назвою камери в пошукових системах, або змінити її на іншу. Іноді допомагає зміна або оновлення дистрибутива. У Windows перед використанням будь-який веб-камери потрібно встановити драйвери і програми з доданого до неї диска. Врахуйте, що драйвери від однієї камери можуть не підійти до іншої.
2
Щоб підключити до комп'ютеру IP- відеокамеру, приєднайте її до вільного порту роутера. Якщо камера вимагає харчування через PoE, подайте його через спеціальний перехідник, а якщо ні, подайте його окремо, дотримуючись полярності. Потім введіть в адресний рядок браузера IP-адресу, присвоєний їй роутером по DHCP. З'явиться веб-інтерфейс, з якого здійсните необхідні налаштування. Обов'язково встановіть складний пароль. Потім через той же веб-інтерфейс приступите до перегляду зображення з камери.
3
Для підключення камери, що виробляє аналоговий відеосигнал, скористайтеся спеціальною платою - ТВ-тюнером. Встановіть плату у вільний PCI-слот вимкненого комп'ютера, підключіть камеру через роз'єм для введення композитного відеосигналу (він може бути, залежно від моделі тюнера, використовувати стандарт RCA або, рідше, BNC), потім увімкніть камеру і комп'ютер. Для роботи з ним в Linux використовуйте програму tvtime або той же xawtv. Ймовірність того, що плата коректно визначиться відразу, значно більше аналогічної ймовірності для веб-камери. У Windows встановіть драйвера і програми з доданого до плати диска. Якщо їх немає, використовуйте програмний пакет Kastor TV.
4
У програмі виберіть низькочастотний відеовхід (якщо їх декілька, перевірте, з якого саме з них надходить сигнал). Якщо камера кольорова, а зображення чорно-біле, перемкніть телевізійний стандарт (як це зробити, залежить від програми).
Зверніть увагу
Ніколи не використовуйте ніякі камери, не попередивши людей про те, що їх знімають. У магазині, наприклад, можна розмістити табличку з відповідним попередженням.