Як формувати попит.

Щоб сформувати попит , потрібно дотримуватися певних умов. Це організація рекламної кампанії, спрямованої на цікаву для аудиторію. Проведення стимулюючих акцій для утримання постійних клієнтів. Введення нових продуктів для залучення споживачів. І робота з рекламаціями, без якої не обходиться жодна компанія, що працює в сфері послуг.
Інструкція
1
Щоб забезпечити попит , проведіть рекламну кампанію. Попередньо, за допомогою маркетингових інструментів, з'ясуйте існуючу і бажану цільову аудиторію. Розділіть кампанію на дві частини. Першу направте на залучення нових клієнтів. Обіцяйте бонусні карти покупцям, вперше які прийшли в магазин. Або знижки на покупки для тих, хто раніше набував товари в іншому місці.
2
Щоб утримати вже існуючих покупців, введіть подарункові карти. Вручайте призи за десяту, п'ятнадцяту або двадцяту покупку. Або зменшуйте суму чека для тих, хто зробив покупки на суму п'ятсот, тисяча і більше рублів. Проведіть свято для дітей. Увага до них дуже важливо для батьків.
3
Вивчіть асортимент товарів, представлений в сусідніх торгових точках. Домовтеся з виробниками про постачання відсутніх найменувань. Таким чином ви привернете покупців, зацікавлених в якомусь конкретному бренд. Приплив нових клієнтів збільшить збут іншої продукції.
4
Формуючи таблицю асортименту, постарайтеся, щоб у ній були представлені всі відомі торгові марки. Не зациклюйтеся на одному виробнику. Різноманітність приверне в ваш магазин покупців.
5
Прибирайте прострочений товар з полиць вчасно. Якщо покупець виявив шлюб - без питань міняйте покупку на іншу або повертайте гроші. Для іміджу магазину набагато важливіше добре ім'я серед навколишніх жителів, ніж сума, яку довелося віддати за зіпсовану річ.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Iskk1GqFVDI
Корисна порада
Якщо у вас великий магазин, розташовуйте важкі товари (пакети з соками, воду в п'ятилітрових пляшках, соняшникова олія) ближче до входу. Це буде стимулювати покупців брати в торговий зал візки. А клієнти, які користуються цією кошиком на колесах, роблять покупок на десять-п'ятнадцять відсотків більше, ніж відвідувачі без неї.