Як прибрати катишки зі светра.

На теплих светрах катишки утворюються практично завжди, незалежно від вартості виробу. Прикро коли улюблений светрик закочується до такої міри, що його соромно одягнути. Найчастіше закочуються рукава, боки і комір, так як же видалити катишки, не пошкодивши річ?
Інструкція
1
Для початку спробуйте пошукати в магазинах побутової техніки машинку для видалення катишків з одягу. Зовні ця машинка схожа на чоловічу електричну бритву. Принцип її роботи полягає в тому, що в ній вбудовано багато ножичків, які й зрізають катишки. Однак термін служби такої машинки недовгий, ножички дуже швидко затупляются, і вона перестає виконувати свою функцію. Коштує вона недорого, тому придбати можна. При роботі з нею будьте акуратні, якщо тканина досить ніжна і тонка, машинка може просто напросто продірявити її, тоді річ доведеться викинути на смітник.
2
Видалити катишки, не використовуючи спеціальних машинок теж можна. Візьміть безпечний бритва, можна скористатися і одноразовим. Покладіть светр на стіл і гарненько натягніть. Візьміть верстат і легким рухом спробуйте збрити катишки. Дуже важливо щоб ви не натискали на бритву, інакше можете просто порізати свій светрик. Таким чином, обробіть всі проблемні місця. Після чого візьміть скотч і маленькими шматочками наклейте на ті місця, які обробляли верстатом, далі різкими рухами зніміть скотч, так ви позбавитеся від решти дрібних ворсинок і пилу від зрізання катишек. Після чого виперіть свій светр з кондиціонером. Результат вас приємно здивує
3
Більш безпечний спосіб - це видалення катишек за допомогою жорсткої боку липкою блискавки, там, де є гачечки. Пошкодити тканину, таким чином, практично неможливо. Просто швидкими рухами приклеюєте і відклеюється липучку по дотичній до тканини, так ви і тканина не деформуєте і катишки видаліть.
4
Так само можна видалити катишки звичайними манікюрними ножицями, але це дуже довгий процес. Зрізати доведеться кожну катишкамі. Робиться це таким чином: берете светр, загорнене місце натягаєте на ліву руку, а правою зрізаєте катишки, або навпаки, якщо ви лівша.
5
Можна видаляти катишки руками. Цей спосіб підійде, якщо катишек небагато, і якщо тканина светри дозволяє це зробити. Так як є така тканина, з якої можуть просто вилізти нитки, коли ви будете відривати з неї катишки.