Як підключити датчик руху.

За допомогою датчика руху можна управляти світловими приладами, отримувати інформацію про проникнення людей на об'єкт. Але для того, щоб все це здійснити, необхідно попередньо правильно підключити прилад.
Інструкція
1
Якщо датчик руху призначений для безпосереднього управління світильником і суміщений з ним, переконайтеся в тому, що він розрахований на те ж напруга, що і наявне в електромережі, обесточьте електромережу, потім зніміть кришку з клемника приладу і підключіть до ввідних контактам клемника дроти. Якщо мається вихід для підключення додаткових освітлювальних приладів, при необхідності, підключіть їх до вихідних контактів клемника. Самі додаткові світильники в сумі з вбудованим в датчик повинні мати потужність, яка не перевищує ту, на яку він розрахований. Закрийте кришку, включіть електропостачання, після чого переконайтеся, що датчик працює правильно. Потрібну індивідуальну вбудований в нього таймер.
2
Підключення датчика руху, призначеного для безпосереднього управління світильником, але не поєднаним з ним, здійснюйте аналогічним чином, з тією лише різницею, що додатковий світильник (або декілька світильників) до нього доведеться підключити обов'язково.
3
Датчик, призначений для управління низьковольтними ланцюгами, більш універсальний: його можна використовувати як для управління світильниками, так і в системах сигналізації. Але ні в якому разі не підключайте до нього освітлювальні прилади безпосередньо: контакти вбудованого в такий пристрій реле дуже малопотужні, та й алгоритм їх спрацьовування не відповідає требуемому.На клемниками такого датчика розташовані чотири контакти, два з яких призначені для подачі напруги живлення в 12 В (полярність його подачі позначена), а два інших - підключені до контактів реле. Ці контакти замкнуті, коли рух відсутнє, і розмикаються при появі рухомих об'єктів.
4
Якщо такий датчик використовується для управління освітленням, підключайте його до світильників через спеціальний зовнішній блок. До мережі і світильника такий блок підключіть так, як описано в кроці 2. Потім від другого, низьковольтного клемника блоку проведіть чотири дроти до датчика (два з них призначені для подачі напруги живлення з блоку на датчик, два інших - для зчитування стану контактів реле) . При подачі живлення їх полярність. Включайте електропостачання, лише закінчивши підключення і закривши всі кришки.
5
Для використання датчика в системі сигналізації розташуйте блок живлення поруч з ним. Подайте з нього харчування на прилад в необхідної полярності. До контактів реле датчика підключіть шлейф сигналізації. Якщо датчиків декілька, їх виходи з'єднайте послідовно, щоб при розмиканні контактів реле будь-якого з них розмикалася вся цепь.Перед тим, як підключати датчик, обов'язково повідомте чергового біля пульта, щоб він не сприйняв ваші маніпуляції як помилкову тривогу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YiWmUeN1Btg