Як отримати свій сайт в інтернеті.

Інтернет в наш час став необхідністю. Кожна поважаюча себе організація, установа та підприємство мають свій сайт , на якому можна ознайомитися з їх діяльністю, прайс-листами на товари та послуги, і т.п. Користувачі створюють для себе безкоштовні сторіночки, користуючись ресурсами типу wordpress, narod.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - браузер
Інструкція
1
Створіть порожній сайт з мінімумом оформлення зовнішнього вигляду і поки що без тексту. Для цього зареєструйтесь на безкоштовному хостингу, наприклад ucoz.ru. Даний хостинг дає можливість зробити свій сайт безкоштовно, не маючи додаткових знань і навичок. Також він дозволить вам заощадити на хостингу та реєстрації доменного імені.
2
Зайдіть на сайт ucoz.ru, щоб зробити свій сайт в інтернеті. Натисніть кнопку «Створити сайт ». Далі пройдіть процедуру реєстрації, введіть пароль двічі, також виберіть секретне питання і введіть на нього відповідь. Вкажіть адресу електронної пошти, на неї буде відіслано лист для підтвердження реєстрації. Пройдіть по посиланню в листі. На сторінці, яка відкрилася, введіть код безпеки і натисніть «Відправити». Далі в наступному вікні введіть додатковий пароль. Натисніть зберегти. Далі виберіть доменне ім'я, введіть код, погодитеся з ліцензійною угодою та натисніть «Продовжити».
3
Натисніть на «Панель управління сайт ом», щоб отримати сайт і можливість керувати ним. Виконайте попередні налаштування: дайте ім'я своєму сайт у, воно буде відображатися в панелі заголовка браузера. Далі виберіть мову. Система пропонує зробити сайт в інтернеті на основі величезної кількості готових шаблонів, виберіть сподобався дизайн і тисніть «Продовжити». Виберіть пункт «Редактор сторінок», натисніть «Продовжити». Додати сторінку сайт а, введіть ім'я в відповідному полі, додайте текст і картинки по необхідності, натисніть «Зберегти».
4
Поверніться в «Панель управління» і виберіть потрібні вам сервіси. Приміром, розділ «Користувачі» дає можливість реєстрації користувачів і керування ними. Також додайте гостьову книгу і форум на свій сайт , зробіть фотоальбом і міні-чат. Ці сервіси дозволять урізноманітнити ваш сайт і залучити користувачів.