Як прибрати розширення txt. прибрати розширення в файлі.

Блокнот - стандартна програма для введення тексту. Документи, створені за допомогою Блокнота, мають розширення .txt. Не всім і не завжди зручно працювати з файлами, розширення яких відображається в назві. Прибрати розширення .txt можна буквально за кілька секунд.
Інструкція
1
Щоб прибрати розширення файлу .txt, відкрийте будь-яку папку на вашому комп'ютері. У верхньому рядку меню виберіть пункт «Сервіс», якшо по ньому лівою кнопкою миші. У випадаючому меню виберіть останній рядок з написом «Властивості папки» і клікніть по ній лівою кнопкою миші - відкриється вікно властивостей папки.
2
У вікні «Властивості папки» перейдіть на вкладку «Вид». Для цього клікніть по напису лівою кнопкою миші. На даній вкладці ви можете налаштувати вигляд папки, з якої ви увійшли в вікно властивостей, або застосувати обраний стиль відображення файлів до всіх папок (крім панелей управління та типових задач для папок).
3
В розділі «Додаткові параметри» за допомогою смуги прокрутки опуститеся в самий низ списку, знайдіть пункт «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів». Поставте маркер в поле, розташованому зліва від напису.
4
Натисніть кнопку «Застосувати» і закрийте вікно властивостей папки, клікнувши на кнопку «OK» лівою кнопкою миші, або натиснувши на значок «Х» у правому верхньому кутку вікна. Після даних дій ім'я файлів з розширення м .txt (і інших файлів з впізнаваним розширення м) буде відображатися лише у вигляді назви файлу.
5
Для того щоб повернути відображення розширення файлам .txt (і іншим типам файлів), повторіть всі кроки до вкладки «Вид» і приберіть маркер в поле «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів». Натисніть «Застосувати» і закрийте вікно.
6
Якщо у вас включена опція відображення розширення файлів, не намагайтеся прибрати розширення .txt за допомогою простого перейменування файлу і видалення закінчення «.txt». Це призведе до того, що система не зможе самостійно ідентифікувати, за допомогою якого застосування або програми даний файл можна відкрити.
7
Якщо ви хочете задати інше розширення файлу «.txt», переконайтеся, що система зможе його прочитати. Наприклад, перейменування файлу з розширення м «.txt» в «.html» (формат інтернет-сторінки) буде виглядати коректно, якщо у вашому документі введені відповідні коди. Якщо ж ви задасте текстового файлу розширення зображення, то, відкривши файл, не побачите нічого.
Під розширенням файлу зазвичай розуміють його формат. Форматом файлу визначається спосіб його зберігання і відображення на екрані або при друці. Формат файлу зазвичай вказується в його імені, як частина, відокремлена крапкою.
Вам знадобиться
  • Навики роботи з операційними системами сімейства Windows.
Інструкція
1
Для початку зробимо відображення розширення файлів, для цього відкрийте будь-яку папку. Вгорі виберіть меню "Сервіс", далі "Властивості папки". У меню, виберіть вкладку "Вид". Далі в підміню "Додаткові параметри" виберіть рядок з назвою "Відображати розширення файлів" і поставте там галочку. Закрийте всі вікна, натиснувши кнопку "ОК". Тепер у вас будуть відображатися розширення файлів.
2
Клацніть правою кнопкою миші по файлу, розширення якого хочете змінити. У меню, виберіть пункт "Перейменувати". Тепер в імені файлу, після точки, зітріть існуюче розширення і замініть його іншим, яке вам необхідно. Натисніть "Enter". Тепер ваш файл змінив розширення.
Зверніть увагу
При перейменуванні будьте уважні. У будь-якого файлу в операційній системі сімейства Windows завжди має бути те або розширення, відокремлене крапкою від основного імені файлу.
Корисна порада
Зміна розширення файлу ніяк не впливає на його вміст, але пам'ятайте, що про зміну розширення додатка, які працюють з таким типом файлів не обов'язково працюватимуть і вашим перейменованим.