Як записати звукову доріжку.

Багато хто з нас записували свій голос на який-небудь носій: ще недавно, це були магнітофони, диктофони, тепер - телефони, смартфони і ноутбуки. Але, як ми можемо це зробити на нашому персональному комп'ютері? Тепер, з розвитком спеціальних програм, ми в змозі це легко здійснити.
Вам знадобиться
  • Навушники і мікрофон, програма Audacity, бібліотека Lame.
Інструкція
1
Зараз ми можемо записати свій голос на таку універсальну і просту у використанні програму Audacity. Вона є у відкритому доступі в інтернеті. Ви можете її легко завантажити і приступити до виконання наступних кроків. Від якісного запису вашого голосу і його прослуховування вас відділяє кілька мінут.Сначала вам слід завантажити дану програму в будь-якому пошуковику. Вона не варто абсолютно нічого. Єдине, що вам потрібно буде врахувати - ви не зможете імпортувати свій голос в МП3 формат без спеціальної програми - бібліотека Lame. Її вам теж потрібно буде знайти або в платному, або в безкоштовному варіанті. Пізніше, вам потрібно буде її експортувати в папку програми Audacity.
2
Встановіть програму собі на комп'ютер, ярлик - на робочий стіл. Після запуску програми перед вами постане меню. Головні кнопки для її управління знаходяться зверху «Play», «Record», «Stop» і «Pause». Ними ми і будемо користуватися для запису звуку.
3
Підключіть навушники з гарнітурою, якщо вони у вас є. Без мікрофона записати звук ви ніяк не зможете.
4
Після цього, натискайте на другу кнопку «Record» (червоний кругляш) і починайте говорити в мікрофон. Переконайтеся в тому, що ви налаштували правильний режим. Іноді, навушники, підключені до системного блоку спереду - не передають голос. Намагайтеся їх приєднувати ззаду. Ще перевірте в меню «настройки» вхід навушників, щоб при його натисканні, ви могли чути свій голос, а не перешкоди.
5
Після того, як ви проговорили те, що вам потрібно, тисніть кнопку «Stop» (якщо хочете завершити запис) або «Pause» (якщо хочете її призупинити і закінчити пізніше). Тисніть кнопку «Play» і прослухайте, що ви наговорили. Якщо вас все влаштовує, то натискайте у верхньому розділі «Файл» експортувати в МП3. Або в будь-який інший запропонований формат. Якщо вам щось не сподобалося в запису, ви можете її редагувати, а саме - копіювати, вирізати, усувати перешкоди (шуми, тріск) і т.д. Зробити це можна, натиснувши на відповідні значки, розташовані трохи вище записаної вами доріжки звуку.
6
Отриманий файл прослухайте в будь-якому мультимедійному програвачі. Виділіть слабкі сторони, врахуйте їх у майбутньому і запишіть вашу голосову доріжку знову. Програма Audacity - у вашому повному розпорядженні.
Зверніть увагу
Користуйтеся ліцензійною програмою - Lame бібліотека.
Корисна порада
Перевірте налаштування програми і мікрофона перед записом звуку.