Як підвищити щільність акумулятора.

Говорячи про необхідність підвищити щільність акумулятора, ми, звичайно ж, маємо на увазі щільність електроліту в акумуляторних батареях. Повернув ключ два-три рази, і все - стартер не крутить. Особливо якщо запалення не відрегульовано.
Вам знадобиться
  • - ареометр,
  • - електроліт,
  • - зарядний пристрій
Інструкція
1
В подібних випадках, перш за все, перевірте, чи достатньо заряджений ваш аккумулятор.Еслі він довго стояв на зберіганні, знятий з автомобіля, цілком можливо АКБ втратила свій заряд. Це явище називається саморазрядом. Втрата заряду АКБ може бути і на експлуатується автомобілі при певному режимі двіженія.С пониженням заряду батареї падає і щільність електроліту. Ці два показники тісно взаємопов'язані. Поставте акумулятор на зарядку, і ви підвищите щільність . Не забудьте відкрити пробкі.Учтіте, ніж меншим струмом ви будете заряджати вашу батарею, тим повніше і глибше ви зарядите акумулятор. Для «55-го», наприклад, оптимальним буде ток 2.75 А.
2
Перевірте щільність зарядженої батареї. Якщо після закінчення 10-12 годин її щільність не досягнула показань 1.27 - 1.28 г/куб. см, ви не спостерігали кипіння і виділення газів з банок АКБ - переходите до підвищення щільності доливом свіжого електроліта.Для цього з дотриманням всіх запобіжних заходів гумовою грушею або тим же ареометром почергово з кожної банки забирайте електроліт і зливайте в якусь скляну посудину. Щоб не переводити даремно свіжий електроліт, заберіть і вилийте, залежно від втрати щільності, з банки відразу кілька всмоктування.
3
Заповнюйте обсяг приготованим свіжим електролітом щільність ю 1.4 г/куб. см і періодично заміряйте непостійну щільність . Прагніть до рівним показниками у всіх акумуляторних банках.По закінчення операції і остаточних замірів електроліт в банках необхідно перемішати. Для цього поставте акумулятор знову на зарядку малим струмом, не даючи кипіти. Перемішуватися електроліт буде і в акумуляторі, встановленому на автомобілі з працюючим двигуном.
Зверніть увагу
Ніколи не намагайтеся підвищити щільність акумуляторних батарей доливкою в електроліт концентрованої кислоти, якою б низькою вона не була!
Корисна порада
Всі роботи, пов'язані з переливанням електроліту, робіть в гумових рукавичках.