Як підключити монітор LG. Як підключити комп'ютер lg.

В будь-якому комп'ютері монітор є однією з найважливіших частин. Саме на дисплеї монітор а відображається вся інформація, і його правильне підключення є запорукою коректної роботи всієї системи. Фірма LG виробляє найрізноманітніші монітор и, що користуються популярністю серед користувачів.
Вам знадобиться
  • -комп'ютер;
  • -монітор LG;
  • -Провід.
Інструкція
1
Для того щоб правильно підключити монітор LG спеціальні знання не будуть потрібні. Адже майже всі монітор и від сучасних виробників, в тому числі і LG, операційна система Windows визначає автоматично. При цьому вам не доведеться встановлювати спеціальні драйвера. Головне умови для успішного підключення - наявність спеціальних електричних кабелів, які і з'єднають монітор LG з системним блоком, а також розеткою електроживлення.
2
Спочатку дістаньте монітор з коробки і акуратно його розпакуйте. Поставте LG- монітор на комп'ютерний столик. Після цього візьміть пакет з кабелями і дістаньте їх. Подивіться на задню стінку монітор а і знайдіть там спеціальний роз'єм. Туди потрібно вставити один з кабелів. Ні іншій стороні цього електрокабеля знаходиться вилка, яку необхідно підключити до розетки.
3
Приєднайте другий кабель, який з'єднує монітор і системний блок комп'ютера. Візьміть штекер від більш довгого кабелю, який йде з монітор а, знайдіть роз'єм на задній панелі системного блоку і вставте туди кабель. Дуже акуратно закрутіть гвинтики з обох боків біля роз'єму.
4
Далі включаємо комп'ютер, щоб зробити перевірку того, чи правильно ви підключили монітор LG. Якщо монітор світиться, і на ньому з'явилися зображення, то ви все зробили правильно. Якщо ж дисплей темний, і в лівому нижньому кутку монітор а не горить лампочка-індикатор, вам необхідно ще раз перевірити всі підключення.
5
Цілком можливо, що вам будуть потрібні драйвера, які є в комплекті з монітор ом LG на окремому компакт-диску. Вставте цей диск у привід, після чого автоматично відкриється майстер установки. Дотримуйтесь алгоритмом установки драйверів, натискаючи на кнопку «Далі». Після того, як драйвера будуть повністю встановлені, перезавантажте комп'ютер.