Як перефарбувати шпалери. Як самому перефарбувати стіни.

Щоб зробити ремонт в квартирі нестандартним способом, спробувати підключити власну фантазію і творчу жилку, спробуйте використовувати спеціальні шпалери , призначені під фарбування. Такі шпалери дуже практичні, до того ж вони дозволяють часто міняти загальний вигляд кімнати.
Вам знадобиться
  • -шпалери;
  • -фарби;
  • -валік;
  • -кісточка.
Інструкція
1
Врахуйте, що є три види шпалер, які годяться під фарбування: це шпалери флізелінові, паперові та скло шпалери . Якщо ви будете фарбувати шпалери вперше, то спочатку поталу їх на стіни, дочекайтеся, поки клей повністю підсохне, і тільки тоді ви можете починати безпосередньо фарбування.
2
Водно-дисперсійні фарбу помістіть в пластиковий порційний лоток. Візьміть валик і розкачайте в лотку фарбу так, щоб валик повністю просочився фарбою. Якщо шпалери мають рельєфну поверхню, то для їх перефарбовування обов'язково використовуйте валик з більш довгим ворсом. За допомогою такого пристосування вам вдасться пофарбувати всі ділянки таких шпалер. Перед початком фарбування проведіть валик по спеціальному ділянці лотка, де є ребра, щоб віджати зайву фарбу.
3
Ви можете почати фарбування шпалер як зверху, так і знизу. Зверху починати практичніше - тоді ви будете менше бруднитися фарбою.
4
Валиком проводите по кожній ділянці стіни вертикально, по кілька разів, трохи натискаючи. Як правило, перший нанесення фарби не завжди гарантує рівномірне фарбування. Тому повертайтеся ще раз до погано пофарбованому ділянці і поправте все.
5
У самих «важких» місцях, тобто там, де шпалери стосуються стелі і плінтуса, використовуйте кисть, щоб забарвлення була акуратною. Також ви можете перед початком перефарбовування обклеїти плінтус спеціальним скотчем, щоб не забруднити його. Після закінчення перефарбування стін зніміть малярний скотч і протріть ті ділянки, де фарба трішки затекла. Аналогічно протріть стелю.
6
У вас вийде перефарбовувати такі шпалери в різні кольори до 10-15 разів. Робити це можна так часто, як вам цього захочеться. Також на шпалери можна наносити будь-які малюнки за допомогою трафарету - таким способом доречно зробити оригінальний інтер'єр в дитячій кімнаті.