Як поставити двокрапку на клавіатурі.

Людям, початківцям освоювати набір тексту на клавіатурі , буває складно запам'ятати розташування тих чи інших клавіш. Часу на те, щоб знайти потрібний символ, витрачається невиправдано багато. Поставити двокрапка на клавіатурі можна кількома шляхами.
Інструкція
1
Щоб поставити двокрапка при введенні тексту кирилицею, натисніть на клавішу «Shift» і, утримуючи її, натисніть символ «:». Він знаходиться на цифровій клавіші «6» у верхньому ряду клавіш. Цей і наступний крок в однаковій мірі підходять для введення символу з клавіатури практично в будь-якому документі і на будь-яких інтернет-сторінках.
2
Якщо ви змінили розкладку клавіатури і перейшли на латиницю (зміна розкладки виробляються шляхом одночасного натискання клавіш «Ctrl» і «Shift» або «Alt» і «Shift»), затисніть клавішу «Shift» і, утримуючи її, введіть символ «:». При введенні шрифта латиницею даним символу відповідає клавіша «:/;» (на цій же клавіші знаходиться кирилична буква «Ж»). Шукайте цей символ в правій частині буквеної панелі клавіатури.
3
Поставити двокрапка можна й іншим способом. Він підходить тоді, коли ви працюєте з текстовим редактором Microsoft Word. Перейдіть на вкладку «Вставка» в верхній частині панелі документа. Виберіть розділ «Символ», якшо по ньому лівою кнопкою миші. У версії Microsoft Office Word 2007 даний розділ знаходиться в правій частині вікна. Клацніть по ньому і виберіть у спадному меню пункт «Інші символи». У версіях Microsoft Office Word нижче 2007 року цей розділ слід шукати в випадаючому меню пункту «Вставка».
4
Перед вами відкриється вікно з набором різних символів. Якщо ви не побачите символ двокрапки відразу, скористайтеся для його пошуку смугою прокрутки, розташованої в правій частині вікна. Знайшовши шуканий символ, переконайтеся, що в основному документі курсор встановлений в потрібному вам місці, у вікні з символами виділіть двокрапка, якшо по значку лівою кнопкою миші, і натисніть кнопку «Вставити».
5
Щоб кожен раз не викликати вікно з символами при подальшій роботі з документом, скопіюйте його в буфер обміну і наступного разу просто вставте його звідти в текст. Для вставки символу з буфера обміну, скористайтеся мишею або вставте двокрапка з клавіатури. Для цього затисніть клавішу «Ctrl» і, утримуючи її, натисніть клавішу «V» або затисніть клавішу «Shift» і, не відпускаючи її, натисніть клавішу «Insert».