Як намалювати степ.

Cтепь - то невинно-пустельне простір, який лише зрідка порушують рідкісні птахи да розбавляють квіти. В таких просторах кожній людині хочеться скинути окови цивілізації і побути ближче до природи. Навіть на картинці, яка зображує степ , присутнє відчуття свободи.
Вам знадобиться
  • - альбомний аркуш
  • - олівець
  • - ластик
Інструкція
1
Розділіть альбомний аркуш, розташований горизонтально, на три частини. Відокремте лінією горизонту небо. Зобразіть його у вигляді тоненькою смужки. Тепер проведіть горизонтальну смужку, відокремлюючи ту частину степу, яка знаходиться далеко на задньому плані. Найширша частина буде символізувати степ в кольорах.
2
Небо і степ на задньому плані залиште без олівцевої промальовування. Широку частину степу умовно розділіть на три частини. У самій нижній частині зобразите невеликі кружечки, хаотично розкидані по всій площі. У середній частині зобразите гуртки меншого діаметра, розташовані теж хаотично, але більш близько один до одного. І в третій частині проставте безліч маленьких точок - квіти, у яких не видно обрисів через дальньої відстані.
3
Розмалюйте степ . Почніть з фону. Спочатку степ , обидві її частини, зобразите в тьмяно-зеленому кольорі. Візьміть поролон і пройдіться по малюнку. Зачекайте, поки фарба добре висохне. Потім замалюйте небо. Синю фарбу злегка розбавте водою. Проведіть спочатку поролоном смугу, а потім проведіть широким пензлем смужку вже більш темною фарбою.
4
В степ на дальньому плані додайте сіру фарбу з додаванням пари крапель фіолетовою. Цим кольором пройдіться біля краю горизонту. Приступите до промальовування квітів. У кожному гуртку виділіть по п'ять пелюсток тюльпанів з трохи загостреними краями. Форму квітки залиште чашею. У середній смузі квітучого степу тюльпани зобразите меншого розміру. Розмалюйте квіти жовтим і червоним відтінками, практично не затінюючи їх. На дальньому плані тоненькою пензликом виразно проставте маленькі жовті і червоні точки так, щоб вони не зливалися.
5
Зобразіть траву. На висохлому тлі тоненькою пензликом проведіть сріблясті штрихи - окремі травинки. Напрямок штрихів повинно бути різним. Тепер яскраво-зеленою фарбою намалюйте листя тюльпанів - широкі і більш короткі із загостреними кінчиками. Змішайте зелену фарбу з чорною і розведіть водою. Поролоном намалюйте невеликі плями, зображуючи густу траву.