Як засунути яйце в пляшку.

Засунути яйце в пляшку - одна з найпростіших технологій в категорії розіграшів і простеньких фокусів. Існує два способи засунути яйце в пляшку.
Вам знадобиться
 • - Оцет.
 • - Куряче яйце
 • - Сірники
 • - Папір
 • - Свічка
 • - Окріп
Інструкція
1
Для першого способу візьміть звичайне сире куряче яйце і покладіть в концентрований оцет приблизно на 12 годин. Побувавши в оцтової кислоті, оболонка яйця стане м'якою і податливою, схожою на пластилін. Акуратно розкачайте ковбаску з яйця. Ковбаску просуньте в пляшку. Потім, залийте в пляшку чистої холодної води, і яйце прийме колишню форму. Воду згодом можна злити. Яйце обсохнет і стане трохи міцніше.
2
Для другого способу знадобиться варене яйце. Бажано вибирати яйця подрібніше, а пляшки з шийкою ширше. Очистіть яйце від шкаралупи. Підпаліть папірець і киньте її в пляшку. На горлечко пляшки поставте яйце. Палаюча папірець випалить кисень, створюючи вакуум, який і втягне яйце в пляшку. Так само можна нагрівати дно пляшки на невеликому вогні. Тут головне не перестаратися, інакше пляшка може лопнути. Для нагріву денця підійде звичайна свічка. Нагрівайте денце, а яйце так само поставте на горлечко - через деякий час варене яйце провалиться в пляшку.
3
Тепер про спосіб дістати яйце з пляшки. Переверніть пляшку шийкою вниз. Пляшка повинна бути на вазі, щоб було місце для падіння яйця. Зафіксуйте пляшку в цьому положенні. Ні в якому разі не тримайте пляшку руками. На приготовану таким чином пляшку зверху починайте лити окріп. Яйце благополучно видавиться зрослим внутрішнім тиском.
Існує багато фокусів, які можна демонструвати в домашніх умовах. Одним з таких секретів є досвід із зануренням в пляшку сирого яйця. На перший погляд це завдання здається неможливою. Але немає нічого нездійсненного.
Вам знадобиться
 • - оцет;
 • - оцтова есенція;
 • - лимонна кислота;
 • - сірники;
 • - спирт.
Інструкція
1
Налийте в миску оцет і покладіть туди сире яйце, так щоб воно було повністю покрито рідиною. Залиште його там на кілька годин. Коли шкаралупа стане м'якою, обережно ложкою вийміть яйце і, поклавши на дошку або рушник, руками надайте йому вузьку довгасту форму. Візьміть пляшку , горлечко повинно бути трохи менше яйця. Змочіть його рослинним маслом і не поспішаючи пропіхніте в пляшку . Потім налийте в ємність холодну воду і через деякий час злийте її - яйце стане твердіше.
2
Покладіть яйце в оцтову есенцію або в розчин лимонної кислоти. Після того як шкірка стане зовсім м'якою, дістаньте його. Змастіть не надто маленьке горлечко пляшки, налийте на дно підлогу ложки спирту і підпаліть його. Швидко і акуратно покладіть яйце зверху тари, так, щоб туди був закритий доступ кисню. Через деякий час, після того, як спирт догорить, яйце просочиться в пляшку . Коли есенція вивітриться, воно знову затвердіє. Можна просто налити в пляшку концентрований оцет і встановити на пляшку яйце гострим кінцем вниз. Через якийсь час воно потихеньку пройде в пляшку , після чого оцет злийте - яйце залишиться неушкодженим.
3
Дістаньте яйце з пляшки зворотним способом. Переверніть ємність. Встановіть пляшку на деякій висоті таким чином, щоб не торкатися її руками і нагрівайте дно, поступово яйце випаде назад. Можна також змішати анальгін з гідропериту, загорнути, підпалити і опустити в ємність. Після цього пляшку переверніть так, щоб яйце перекрило горлечко. Згорілий склад швидко звільнить його з пляшки.
4
Проколіть гострої голкою яйце з двох сторін. Видаліть внутрішність. Потримайте шкаралупу деякий час в оцті. Після того, як вона стане м'якою, вкладіть її в пляшку . Залийте ємність водою і закрийте кришкою. Яйце прийме колишню форму і створить ілюзію цілого.