Як вивести плями з матраца. Як видалити плями сечі з матраца.

На матрацах дуже часто з'являються неприємні плями, які псують їх зовнішній вигляд. Це можуть бути плями крові, вина, сечі. Від таких неприємностей можна позбутися, якщо діяти максимально оперативно і використовувати відповідні для виведення певних плям кошти.
Вам знадобиться
  • матрац;
  • -газірованная вода;
  • -соль;
  • -мыло;
  • -щетка;
  • -полотенце;
  • -пароочиститель;
  • -лимонный сік.
Інструкція
1
Намагайтеся завжди виводити пляму відразу ж після того, як воно з'явилося. Врахуйте, що із застарілими плями ми впоратися набагато важче.
2
Щоб позбутися від забруднень від крові, кави, поту, підійде газована вода і сіль. Якщо такі плями ще дуже свіжі, то потрібно тільки гарненько змочити їх газованою водою і посипати звичайної сіллю. Залиште матрац на кілька годин: сіль буде поглинати забруднення і міняти свій колір.
3
Цілком ефективно можна долати такі проблеми за допомогою звичайного мила і води. Правда, це аналогічно відноситься тільки до свіжих плями м. Але врахуйте, що волога не повинна потрапити всередину матраца. Тому в процесі чищення водою і милом обов'язково промокайте поверхню рушником. Після очищення залиште виріб сохнути під сонцем або добре продміть його феном.
4
Плями будь-якого походження можна спробувати видалити за допомогою борної кислоти. Для цього змішайте кислоту з водою до консистенції пасти і ретельно втирайте її в забруднення. По закінченню години струсіть залишки кислоти щіткою і протріть місце забруднення губкою, змоченою мильним розчином. Після обробки промокніть тканину сухим чистим рушником.
5
Плями дуже легко видаляються за допомогою пароочисника, який допомагає ефективно позбавлятися від забруднень, а не втирати їх всередину.
6
Ще один народний засіб, який ви цілком можете використовувати, це суміш солі і лимонного соку. Пасту з цих інгредієнтів потрібно нанести на плями і залишити їх на кілька годин. Потім пропилесосьте матрац і промокніть те місце, яке ви обробляєте, вологою губкою. Процедуру можна повторити ще раз, щоб остаточно видалити всі неприємні забруднення.
7
Для того щоб уникнути таких неприємностей надалі, придбайте наматрацник, який легко стирається і гарантує чистоту матраца.