Як виголити брову.

У різні часи були в моді різні брови, а жінки традиційно слідували за модою. Щоб не мучити з пінцетом, дами стали застосовувати Виголювання, до якого варто ставитися з обережністю. З не меншою обережністю слід вибирати форму брів, щоб не виглядати смішно.
Вам знадобиться
  • -брітва;
  • -пінцет;
  • -компресс.
Інструкція
1
Якщо ви втомилися возитися з пінцетом, перейдіть на Виголювання брів. Для цього спочатку проведіть підготовчу роботу, під час якої ви запасетесь акуратною бритвою. Також попередньо підготуйте брови, щоб потім не боротися з стирчать волосиками і наслідками неякісного вибривання.
2
Перед виголюванням нанесіть знежирюємо маску чи засіб, щоб добитися ідеального результату. Після цього виберіть форму брів, яка буде підходити вашому типу особи. Для тонкого особи робіть трохи розширені брови, які повинні бути неодмінно короткими. Коли обличчя кругле, уникайте брів у вигляді тонких ниточок, так як це зробить весь вигляд безглуздим. Якщо ви молоді й енергійні, робіть собі широкі і короткі брови, що підкреслить ваш внутрішній гарячий темперамент.
3
Коли ви займаєтеся своїми бровами, що не орієнтуйтеся тільки на моду. Підбирайте форму брів, орієнтуючись на вашу зовнішність, тип фігури і доречність. Робіть брови максимально природною форми, щоб не виглядати смішно. Після надання потрібної форми приберіть стирчать брови за допомогою пінцета, а решта пригладьте. Використовуйте для цих цілей спеціальні засоби для росту і укладання брів, що дозволить вам добитися ідеального зовнішнього вигляду.
4
Коли ви вирішили, що брови вам повністю не потрібні, виборювати їх вкрай акуратно. Попередньо змоделюймо ваш майбутній зовнішній вигляд, а вже потім робіть рішучий крок. Після повного сбривания брів нанесіть на їх місце невелику охолоджуючу маску або зробіть компрес, щоб зняти роздратування.
5
Якщо ви любите екстрим, виголіть собі тонкий узорчік або смугу на одній брови, що залучатиме до вашої персони увагу. Проводите Виголювання акуратно, оскільки волосся на цьому місці будуть відрізнятися від інших. Зафіксуйте результат за допомогою спеціальних засобів.