Як оформити титульний лист реферату школяра. зразки титульних аркушів для класної години.

Правильне оформлення реферату - це запорука високої позначки. Якщо акценти розставлені чітко, сама робота справляє сприятливе враження. Також варто пам'ятати, що реферат - це наукова робота, яка повинна бути оформлена гідно.
Вам знадобиться
  • -лист паперу;
  • -комп'ютер.
Інструкція
1
Для початку правильно встановіть параметри сторінки, щоб титульний лист мав акуратний вигляд. З лівого боку аркуша зробіть більший відступ, оскільки необхідно залишити місце для палітурки. Навіть якщо ви будете просто вкладати свій реферат у папку, не забудьте зробити відступ на всіх аркушах. Для надійності краще встановіть наступні відступи: зліва - 3 см, знизу і зверху - по два см, а праворуч зробити відступ у півтора см.
2
Тепер перейдіть до вибору шрифту. Розмір шрифту для стандартних написів краще вибирайте рівним 12, а от назва реферату виділяйте великим шрифтом. Для кращої читання використовуйте шрифт Times New Roman, який вважається стандартним для оформлення рефератів і інших робіт. Потім виділіть назву іншим кольором або курсивом.
3
Якщо реферат присвячений творчості, краще зробіть заголовок незвичайним. Не бійтеся застосовувати різні стилі, але перш порадьтеся з викладачем. Коли реферат написаний на серйозні теми, що не зіпсуєте загальне враження легковажним оформленням.
4
Для додання завершеності титульного аркушу зробіть красиву рамку. Тільки вибирайте об'ємну рамку або з класичними малюнками, так як кажани і сердечка зморяться недоречно на титульному аркуші серйозної роботи.
5
Тепер внесіть в рамку необхідний текст, який слід розміщувати строго за правилами. Зверху акуратно напишіть назву установи освіти, в яке ви готуєте реферат. У середині сторінці напишіть слово реферат, під яким вкажіть тему вашої роботи. Потім трохи відступите від назви реферату вниз і вправо. Тут ви вкажіть, хто підготував цю роботу. При цьому спочатку вкажіть своє прізвище та ім'я, а потім вже назвіть клас і школу. Внизу реферату вкажіть місто, в якому ця робота створювалася, а потім вже рік.