Як обчислити свої щасливі числа. стаття журналу про планету Як обчислити свій щасливий рік.

Нумерологи стверджують, що у кожної людини є щасливі числа , які необхідно враховувати, щоб робити правильний вибір. До щасливим відноситься число індивідуального життєвого шляху та вторинного життєвого шляху, що розраховуються за датою народження. Ще одне щасливе число можна визначити по буквах, складовим ваше ім'я.
Інструкція
1
Щоб обчислити число індивідуального життєвого шляху і числа вторинного життєвого шляху, запишіть дату свого народження у форматі мм/дд/рр. У вас вийде 8 цифр, враховуючи і 0. Так, якщо дата вашого народження 29 квітня 1985, то ви повинні записати: 04/29/1985.
2
Підсумуйте всі цифри, що входять в дату вашого народження: 0 + 4 + 2 + 9 + 1 + 9 + 8 + 5 = 38. Якщо отримане число більше 10, то продовжуйте складати складові його цифри, до тих пір, поки не вийти число, що складається з однієї цифри: 3 + 8 = 11, 1 + 1 = 2. Ця цифра є щасливим числом вашого життєвого шляху.
3
Щасливі числа вторинного життєвого шляху виходять шляхом додавання числа життєвого шляху та цифри 9 до тих пір, поки сума буде менше 100. Для нашого прикладу це: 11, 20, 29, 38, 47, 56, 65, 74, 83, 92. Ці числа будуть завжди приносити вам щастя.
4
Календарний день вашого народження - 29 теж буде вважатися для вас щасливим числом.
5
Щасливе число можна отримати по імені і прізвища. Для цього кожній букві алфавіту надайте свій порядковий номер. В нумерології літери російського алфавіту мають наступні номери: А - 1, Б - 2, В - 6, Г - 3, Д - 4, Е - 5, Ж - 2, З - 7, І, Й - 1, К - 2 , Л - 2, М - 4, Н - 5, О - 7, П - 8, Р - 2, С - 3, Т - 4, У - 6, Ф - 8, Х - 5, Ц - 3, Ч - 7, Ш - 2, Щ - 9, И - 1, Ь - 1, Е - 6, Ю - 7, Я - 2. Якщо вас звуть Іван Іванов, то, записавши замість букв імені та прізвища відповідні їм цифри, ви отримаєте: 1 + 6 + 1 + 5 + 1 +6 +1 + 5 + 7 + 6 = 39; 3 + 9 = 12; 1 + 2 = 3. Це щасливе число по вашому імені.
6
Існує ще одне приватне щасливе число, яке називають «числом гуа». Щоб його розрахувати, складіть дві останні цифри року, в який ви народилися, якщо рік народження 1985, то сума двох останніх цифр: 8 + 5 = 13, 1 + 3 = 4. Якщо ви чоловік, то відніміть з 10 отримане число, залишок - 6, є вашим числом гуа. Жінка повинна додати отриману цифру до 5 і, якщо вийшло двозначне число, то ще раз скласти цифри, його складові, поки не вийде однозначний результат. Це і буде щасливе число гуа. У нашому прикладі це 9.
Зашифровані числові коди, які є об'єктом вивчення нумерології, певним чином впливають на те, що відбувається в житті людей. Вони можуть допомогти вам зберегти здоров'я, розбагатіти або уникнути неприємностей. Розрахуйте своє щасливе число і спробуйте випробувати свою удачу.
Інструкція
1
Складіть таблицю співвідношень цифр і букв алфавіту. Кожному з 9 стовпців з цифрами від 1 до 9 буде відповідати кілька букв. Перший рядок таблиці складатиметься з букв від А до З, друга - починатися з літери І і закінчуватися буквою Р. Цифрі 1 в третьому рядку буде відповідати буква С, цифрі 9 - буква Щ. Буква Я розташовуватиметься в четвертому рядку в 6 стовпці.
2
Напишіть на папері друкованими літерами в різних рядках своє ім'я, по батькові та прізвище. Скориставшись таблицею, проставте під кожною буквою відповідне їй число. Складіть отримані цифри в кожному рядку, щоб отримати 3 двозначних числа. Тепер складіть разом цифри-складові цих чисел. Наприклад, перед вами числа 23, 11 і 35. Значить, вам необхідно скласти цифри наступним чином: 2 + 3 + 1 + 1 + 3 + 5. Отримане в нашому прикладі число 15, необхідно привести в остаточний однозначний вигляд, склавши цифри 1 і 5. Таким чином вийде число 6.
3
Обчисліть своє щасливе число гуа, скориставшись ще однієї методикою. Складіть 2 останні цифри року вашого народження. При отриманні двозначного числа повторіть додавання ще раз. Для знаходження щасливого числа отримане шляхом додавання однозначне число чоловікам необхідно відняти з 10. Жінки повинні додати до обчисленого числу цифру 5. У разі отримання двозначного числа його також необхідно буде привести до однозначного увазі.
4
Визначте, до якої групи людей ви належите: східної чи західної. Число гуа, рівне 1,3,4 або 9 характерно для людей східної групи. Згідно даній методиці найбільш сприятливими секторами та напрямками для них будуть південь, північ, схід і південний схід. Найменш сприятливі напрями - захід, північний захід, південний захід і північний схід. У людей західної групи, що мають число гуа, рівне 2,5,6,7 або 8, сприятливими будуть напрямки, які є несприятливими для людей західної групи.
Корисна порада
Розташовуйте вхідні двері і головні кімнати в будинку в сприятливих для вас напрямках, щоб збільшити шанси на успіх у всіх своїх життєвих починаннях. Людям, які мають проблеми зі здоров'ям, рекомендується розмістити в сприятливих зонах ліжко і обідній стіл. Для більш повного тлумачення користуйтеся діаграмами гуа, розробленими для кожного з дев'яти чисел. Вісім секторів, на які ділиться діаграма, відповідають восьми напрямках і відповідають за такі сфери і життєві події, як міцне здоров'я, особистий розвиток, хороші відносини, удача, інциденти, невдача і повна невдача.