Як малювати скелі.

Для того щоб добре промальовувати фактуру скель, вам будуть потрібні олівці різного ступеня м'якості, стірательная гумка дуже хорошої якості і трохи часу. І якщо потренуватися, то можна одержати малюнок, який буде виглядати дуже навіть професійно
Вам знадобиться
  • -лист паперу;
  • -карандаш;
  • -ластік.
Інструкція
1
Намалюйте олівцем контур скель. Це не просто зигзаги або овальні лінії - скелі десь утворюють гострі трикутники, десь скругляются. Найкраще подивитися на фотографію скель і взяти її за основу. Знайти зображення можна в інтернеті, просто скористайтеся пошуковою системою.
2
Тепер визначитеся, з якого боку на скелі падає світло. Уважно вдивіться в фотографію - зображення не однотонно, деякі його ділянки світліше, а деякі - темніше. Там, де світла взагалі немає, рисунок майже чорний. Тому вам і будуть потрібні олівці різного ступеня м'якості. Спочатку можна заштрихувати всю поверхню рівномірно, не натискаючи на олівець занадто сильно, щоб отримати світло-сіру поверхню. Потім більш жирним олівцем зафарбуйте тіньові ділянки. Штрихи повинні лягати так, щоб не розбивати геометричну форму поверхні скель. Тобто, якщо, наприклад, десь вершина скелі плоска, то це плоске простір підкреслюється горизонтальними лініями.
3
Після того як ви закінчите роботу над самими темними фрагментами - домалює менш затемнені ділянки, так звані півтіні. При цьому слід менш інтенсивно тиснути на олівець, але колір повинен бути темнішим, ніж загальний фон.
4
Ті місця, на які падає сонячне колір, повинні бликовать. Створіть відблиски за допомогою стірательной гумки - просто пройдіться нею по потрібних ділянках скель, висветляя їх. Знову ж, працюючи гумкою намагайтеся не порушувати геометричних форм малюнка - на горизонтальних ділянках залишайте горизонтальні смужки, на вертикальних, відповідно, вертикальні.
5
По низу скель можна пустити траву або домалювати камені. Самі скелі можна виділити на аркуші, заштрихованими простір навколо них. Напрямок штрихів фону повинно відрізнятися від напрямку штрихів в самому малюнку, інакше вони зіллються з тлом, а не будуть виділені з нього.