Як влаштуватися на високооплачувану роботу. Як влаштуватися на біржу праці.

Вас не влаштовує ваш заробіток, і ви хотіли б знайти роботу з вищим окладом? Або ви тільки починаєте шукати відповідний варіант для працевлаштування? У кожному разі вам знадобиться чимало часу і сил для того, щоб самостійно знайти високооплачувану роботу .
Інструкція
1
Проаналізуйте свої професійні досягнення. Оцінюйте себе максимально жорстко, з позицій самого принципового і вимогливого роботодавця. Обов'язково ознайомтеся з аспектами кадрової політики в вашому регіоні. На підставі аналізу сформуйте список критеріїв, за якими та чи інша робота може вважатися високооплачуваною.
2
Зареєструйтеся в Центрі зайнятості в тому випадку, якщо ви не маєте постійної роботи. Уявіть всі документи, що підтверджують рівень вашої кваліфікації. Розгляньте пропозиції від Центру зайнятості. Вибрати найбільш відповідний вам варіант. При необхідності закінчете безкоштовні курси і отримаєте нову спеціальність.
3
Зверніться в кадрові агентства і складіть грамотне резюме. Виберіть згідно свої критеріям відповідні вакансії і зверніться до роботодавців. Пройдіть співбесіду. Обов'язково дізнайтеся характер роботи, її графік, додаткові вимоги.
4
Пошукайте роботу в інтернеті. Зареєструйтесь на таких сайтах з працевлаштування, як www.rabota.ru, www.superjob.ru, www.zarplata.ru. Додайте свої резюме та ознайомтесь з вакансіями, вже наявними на цих сайтах. Не піддавайтеся на пропозиції шахраїв, що займаються розсилкою даремних керівництв, які обіцяють вам занадто високу зарплату за нікчемний працю або які просять у вас передоплати за їхні послуги. Не виконуйте жодних завдань, інформація про які може вчинити у відповідь на ваше резюме доти, поки не буде зроблена передоплата або не укладено офіційний трудовий договір.
5
Зверніться до родичів і знайомих з проханням допомогти вам влаштуватися на гарне місце роботи. Пам'ятайте, що ви повинні відповідати всім вимогам вакансії, інформацію про яку роботодавець по ряду причин не хоче надавати випадковим людям.
6
Отримайте нову спеціальність або підвищіть рівень своєї кваліфікації, щоб відповідати уявленням багатьох роботодавців про високооплачуваних співробітників.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zvUXP5RseDY