Як зробити буфер.

Буфер обміну дозволяє переносити дані як з одного місця в інше в межах програми, так і з однієї програми в іншу. Керують ним за допомогою миші або клавіатури. Друге значно зручніше, але вимагає запам'ятовування декількох нескладних команд.
Інструкція
1
Виділіть фрагмент, з яким ви збираєтеся здійснювати маніпуляцію. Використовуйте для цього або стрілку миші, утримуючи її ліву кнопку, або клавіші управління курсором спільно з клавішею Shift (при виділенні текстових фрагментів).
2
Якщо необхідно виділити відразу кілька фрагментів зображення, перебуваючи в практично будь-якому растровому графічному редакторі, виділіть мишею спочатку перший з них, потім, натиснувши і утримуючи клавішу Control, виділіть інші.
3
Для приміщення фрагмента в буфер або скористайтеся в меню «Правка» пунктом «Копіювати», або викличте правою кнопкою миші контекстне меню, в якому скористайтеся пунктом з тією ж назвою, або натисніть одночасно клавіші Control і Insert, або натисніть одночасно клавіші Ctrl і C (латинську).
4
Щоб помістити фрагмент в буфер з одночасним видаленням його з місця первісного розташування, або виберіть у меню «Правка» або контекстному меню пункт «Вирізати», або натисніть Control + X (латинську) або Shift + Delete.
5
Для приміщення фрагмента, що у буфері, в інше місце, перемістіть в нього курсор, після чого або виберіть у меню «Правка» або контекстному меню пункт «Вставити», або натисніть Control + V або Shift + Insert. У разі якщо використовується графічний редактор, місце, в яке ви збираєтеся помістити фрагмент, виберіть не до здійснення операції вставки, а після неї.
6
Іноді дуже зручно однією маніпуляцією виділяти відразу весь документ. Для цього в меню «Правка» або контекстному меню виберіть пункт «Виділити все» або натисніть Control + A (латинську).
7
Пам'ятайте, що вставка фрагмента відбудеться тільки в тому випадку, якщо вид інформації в буфері (текстовий, графічний або інший) підтримується програмою, до якої здійснюється вставка.
8
В операційній системі Windows спробуйте аналогічним чином копіювати і переміщати файли.
9
В операційній системі Linux скористайтеся також другим буфером обміну. На відміну від першого, працюючого так, як зазначено вище, другий вимагає лише виділити фрагмент, потім перенести курсор миші в потрібне місце і натиснути середню кнопку (або коліщатко) маніпулятора. Працює цей буфер обміну тільки з текстовими фрагментами. Він діє незалежно від основного, який може використовуватися і для маніпуляції з графічними об'єктами. Один з цих буферів може зберігати один фрагмент, другий - інший, і один на одного вони ніяк не впливають.
10
В операційній системі Symbian, перебуваючи в поле введення тексту в режимі повноекранного редагування або в нативному Symbian-програмі, натисніть і утримуйте із зображенням олівця. У цьому режимі клавіші джойстика дозволяють виділяти текст, ліва софт-клавіша - копіювати його, права - вставляти. У Symbian-версії браузера UCWEB для виділення тексту, розташованого за межами полів введення, використовуйте пункти додаткового підменю «Інструменти» -> «Копіювати».
Зверніть увагу
Ніколи не використовуйте буфер обміну з метою плагіату.