Як знайти клієнта для страхування.

У Росії поступово змінюється ставлення до страхових агентів, як до людей, що нав'язує нікому не потрібні послуги. Наша країна поступово переходить до західних стандартів страхування , де майже у кожної фізичної особи або компанії є особистий страховий агент. Як же почати працювати в якості страхового агента і сформувати клієнтську базу?
Інструкція
1
Визначте, за якими критеріями ви будете вибирати «своїх» клієнтів, залежно від виду страхування , яким ви плануєте займатися. Обов'язково зберіть всю необхідну інформацію про реальний стан справ у страхуванні у вашому регіоні.
2
Додайте рекламні оголошення про послуги страхування в ЗМІ. Узгодьте їх зміст зі страховою компанією, чиї інтереси ви представляєте. Зайдіть на сайт www.24com.ru, який надає послуги починаючим страховим агентам з пошуку клієнтів.
3
Замовте фахівцям в рекламному агентстві буклети, листівки, календарики (або створіть їх самостійно). Зверніться в службу доставки для того щоб вони допомогли вам з розповсюдженням реклами по організаціям та житловим будинкам. Замовте і візитки, щоб гідно представляти інтереси своєї компанії.
4
Зверніться до родичів і друзів з пропозиціями про страхування. Якщо хтось із них зацікавиться вашою пропозицією і підпише з вами страховий договір, обов'язково попросіть рекомендувати вас та іншим близьким і знайомим людям.
5
Спробуйте пошукати клієнтів методом «холодних дзвінків». Іншими словами, відкрийте телефонний довідник і дзвоніть по всіх номерах телефонів, власники яких представляють для вас інтерес. Перед цим обов'язково підготуйте приблизний сценарій спілкування по телефону. Ваша пропозиція має бути коротким, максимально інформативним, ненав'язливим.
6
Стати помічником у досвідченого страхового агента, який в силу своєї зайнятості не може вже працювати з усіма клієнтами. Якщо вам пощастить, то він поділитися з вами даними зі своєї бази по клієнтах (звичайно, не самим перспективними).
7
Якщо ви займаєтеся автострахуванням, спробуйте домовитися з співробітниками ДІБДР про надання ними оперативних відомостей про осіб, які не мають страховки на момент їх інспекції.